Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater de Speeldoos
Baarn
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Musiater
Zevenaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Zwaan
Uitgeest
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
De Boodschap
Rijen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
S.C.C. De Enck
Oirschot
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Kielzog
Hoogezand
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Skâns
Gorredijk
Theater de Mythe
Goes
Agora Theater Druten
Druten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
20:30
Chassé Theater
Breda
C.C. De Kimpel
Bilzen
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Junushoff Theater
Wageningen
van Beresteyn
Veendam
Agnietenhof
Tiel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Perron-3
Rosmalen
Hoftheater
Raalte
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
DeMess
Naarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Singer Theater
Laren
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
Drommedaris
Enkhuizen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
donderdag 24 januari 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:00
Didier Super
Koninklijk Circus, Brussel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Speeldoos, Baarn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Nieuwe Kolk, Assen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Posttheater, Arnhem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arie & Silvester - Wie?!
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 25 januari 2019
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Het Musiater, Zevenaar
Maartje & Kine - Vibrato
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Ludens, Voorburg
Rayen Panday - Fenomeen
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
Katinka Polderman
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cabaretvoorstelling Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
Matroesjka - Brainwash
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Zwaan, Uitgeest
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Johan Goossens - Vlam
De Boodschap, Rijen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kunstgreep, Oostzaan
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Enck, Oirschot
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Kielzog, Hoogezand
Jan Beuving - Rotatie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Skâns, Gorredijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Mythe, Goes
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Druten, Druten
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater RhederArt, Dieren
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Omval, Diemen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Deventer Schouwburg, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Alex Ploeg Ultimatum
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hofpoort, Coevorden
Freek de Jonge - De Suppoost
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Spant!, Bussum
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Chassé Theater, Breda
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kimpel, Bilzen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schaffelaartheater, Barneveld
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Blind Date Cabaret
Meervaart, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Flint, Amersfoort
zaterdag 26 januari 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Agnietenhof, Tiel
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Perron-3, Rosmalen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Hoftheater, Raalte
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater De Verbeelding, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Willem, Papendrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
DeMess, Naarden
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Het Veur Theater, Leidschendam
Anne-Marie Jung - Ram
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Singer Theater, Laren
William Boeva - Reset
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Anna & Lisa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Louise Korthals - Alles is er
Goudse Schouwburg, Gouda
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Drommedaris, Enkhuizen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Berkelland, Eibergen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bouwkunde, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
BREStheater, Brielle
Stefano Keizers - Erg Heel
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Maagd, Bergen op Zoom
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Kattendans, Bergeijk
Rayen Panday - Fenomeen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht