Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
15:00
Allicht
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Zaantheater
Zaandam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Lievekamp
Oss
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Ogterop
Meppel
Lux
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan de Schie
Schiedam
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Arsenaal Theater
Vlissingen
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
21:00
Theater De Veste
Delft
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Arsenaal Theater
Vlissingen
vrijdag 11 februari 2011
20:15
Luider & Van Donselaar met Klittenband
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Seth Gaaikema
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Eric Koller
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Debut
Meervaart, Amsterdam
20:30
Yora Rienstra
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 12 februari 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Posthuis Theater, Heerenveen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jeroen van Merwijk
Diligentia, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Vrouw Holland
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Hans Dorrestijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Kristel Zweers - Ruig
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Uit Bed
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jorrit Rogaar
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 13 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
15:00
Theatersport: BinnensteBuiten vs ???
Allicht, Nijmegen
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 14 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
dinsdag 15 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
20:15
Ocobar / Wilfried de Jong
Diligentia, Den Haag
20:30
Jandino Asporaat
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Dick en Debbie - Rampen Tampen
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 16 februari 2011
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Deventer Schouwburg, Deventer
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Schouwburg Ogterop, Meppel
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater De Lievekamp, Oss
Sara Kroos - BOHEEMS
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
20:00
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jurk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Jandino Asporaat
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 17 februari 2011
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Fulcotheater, IJsselstein
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Schouwburg Ogterop, Meppel
Night of Comedy - News of Comedy
Lux, Nijmegen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Lievekamp, Oss
Joep Onderdelinden - Nat
Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - BOHEEMS
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
20:00
Loze Kreten
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ronald Smink
Theater De Veste, Delft
20:15
Pieter Derks
Diligentia, Den Haag
20:15
Claudia de Breij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Robbert Jan Proos
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater de Bussel, Oosterhout
vrijdag 18 februari 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Night of Comedy - News of Comedy
Parktheater, Eindhoven
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Arsenaal Theater, Vlissingen
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tineke Schouten
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Branding (pimped)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mylou Frencken
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Eric Koller
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Het Monica Da Silva Trio
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Tobbe, Voorburg
21:00
Comedytrain
Theater De Veste, Delft
zaterdag 19 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cultura, Ede
Night of Comedy - News of Comedy
Parktheater, Eindhoven
Joep Onderdelinden - Nat
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Zaantheater, Zaandam
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Diligentia, Den Haag
20:15
Frede
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Roué Verveer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Seth Gaaikema met Het mooiste komt nog
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Theatergroep Oeloek
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Kristel Zweers - Ruig
van Beresteyn, Veendam
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Vrijheid van de slechte smaak
Meervaart, Amsterdam
zondag 20 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
20:00
Jetty Mathurin
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 21 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
dinsdag 22 februari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Joep Onderdelinden - Nat
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jurk!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 23 februari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Orpheus, Apeldoorn
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Arsenaal Theater, Vlissingen