Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Fidei et Arti
Oudenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Achterom
Hilversum
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Prismare
Enschede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Idea
Soest
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kruithuis
Groningen
C.C. Strombeek
Grimbergen
Theater Dakota
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
maandag 13 mei 2013
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 mei 2013
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schuur, Haarlem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Van nature
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Witte nar
Wilminktheater, Enschede
Yora Rienstra - We maken er wat van
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Orpheus, Apeldoorn
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
woensdag 15 mei 2013
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Schudden - We vieren het maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Het Park, Hoorn
Anuar - Vastberaden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Chris van der Ende / Reinier Meijer
Vorstin, Hilversum
Acda en de Munnik - 't Heerst
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Parktheater, Eindhoven
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Dorine Wiersma
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
donderdag 16 mei 2013
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Arsenaal Theater, Vlissingen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Ruben Nicolai - Little friday
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - V
S.C.C. De Enck, Oirschot
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Leidse Schouwburg, Leiden
Sabine Beens - Ça bien!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Achterom, Hilversum
Pieter Derks - Van nature
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Prismare, Enschede
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
De Grote Improvisatieshow
Theater de Kampanje, Den Helder
Schudden - We vieren het maar
Diligentia, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Fransche School Culemborg, Culemborg
Henry van Loon - Electropis
Orpheus, Apeldoorn
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ashton Brothers - Treasures
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 17 mei 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino Asporaat - De Revue
Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - V
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Richard Groenendijk Alle Dagen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Agnietenhof, Tiel
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Theater Idea, Soest
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Theater Idea, Soest
21:00
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Walhalla, Rotterdam
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Het Park, Hoorn
Schudden - We vieren het maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yora Rienstra - We maken er wat van
Het Kruithuis, Groningen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Strombeek, Grimbergen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Dakota, Den Haag
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Treasures
Spant!, Bussum
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Maagd, Bergen op Zoom
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Kattendans, Bergeijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Posttheater, Arnhem