Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Veste
Delft
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Vorstin
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Prismare
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Achterom
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Dakota
Den Haag
C.C. Strombeek
Grimbergen
Het Kruithuis
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Idea
Soest
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
maandag 13 mei 2013
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 14 mei 2013
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
Yora Rienstra - We maken er wat van
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Van nature
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schuur, Haarlem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 15 mei 2013
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Dorine Wiersma
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik - 't Heerst
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Chris van der Ende / Reinier Meijer
Vorstin, Hilversum
Anuar - Vastberaden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Het Park, Hoorn
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Schudden - We vieren het maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 16 mei 2013
Ashton Brothers - Treasures
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Fransche School Culemborg, Culemborg
Schudden - We vieren het maar
Diligentia, Den Haag
20:15
De Grote Improvisatieshow
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg de Lawei, Drachten
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Prismare, Enschede
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Pieter Derks - Van nature
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Achterom, Hilversum
Sabine Beens - Ça bien!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Guido Weijers - V
S.C.C. De Enck, Oirschot
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Ruben Nicolai - Little friday
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Arsenaal Theater, Vlissingen
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 17 mei 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
DeLaMar, Amsterdam
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Posttheater, Arnhem
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Maagd, Bergen op Zoom
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Kennemer Theater, Beverwijk
Ashton Brothers - Treasures
Spant!, Bussum
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Dakota, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Strombeek, Grimbergen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Het Kruithuis, Groningen
Schudden - We vieren het maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Walhalla, Rotterdam
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Theater Idea, Soest
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Theater Idea, Soest
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Scheldetheater, Terneuzen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Agnietenhof, Tiel
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel