Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
21:00
SuperMarkt
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
12:00
Atak
Enschede
Twentse Schouwburg
Enschede
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
World Forum Theater
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
Chassé Theater
Breda
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Capitole
Gent
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:00
Beauforthuis
Austerlitz
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
22:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
013
Tilburg
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Grounds
Rotterdam
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
DeLaMar
Amsterdam
Tivoli
Utrecht
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
00:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Spil
Roeselare
donderdag 09 juni 2011
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 10 juni 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 11 juni 2011
21:00
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Howard Komproe
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 13 juni 2011
20:30
Jonathan Coulton / Paul and Storm
Melkweg, Amsterdam
woensdag 15 juni 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
21:00
Kolder in je kop
SuperMarkt, Den Haag
donderdag 16 juni 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
vrijdag 17 juni 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
De Grote Improvisatieshow
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 18 juni 2011
12:00
Twents Theatersport Toernooi
Atak, Enschede
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Twentse Schouwburg, Enschede
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Ghijs van Rhijn
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
dinsdag 21 juni 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
woensdag 22 juni 2011
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
donderdag 23 juni 2011
20:00
Ronald Goedemondt
De Harmonie, Leeuwarden
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
vrijdag 24 juni 2011
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zaterdag 25 juni 2011
21:00
Nathalie Baartman
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Carolien Borgers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Adam Fields / Hank / Thijs Kemperink
De Peppel, Zeist
woensdag 29 juni 2011
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zaterdag 02 juli 2011
20:30
Thijs van Domburg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Micha Wertheim
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
dinsdag 05 juli 2011
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 06 juli 2011
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 09 juli 2011
20:30
Kim van Zeben
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 10 juli 2011
20:00
Dolf Jansen
Het Klooster, Woerden
vrijdag 15 juli 2011
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
zaterdag 16 juli 2011
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
20:00
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
zondag 17 juli 2011
17:30
Ik hou van Herman
Beauforthuis, Austerlitz
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
vrijdag 22 juli 2011
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zaterdag 23 juli 2011
20:00
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
21:00
André Manuel
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 24 juli 2011
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zaterdag 06 augustus 2011
20:30
Jasper van Kuijk
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 13 augustus 2011
20:30
Dara Faïzi
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 14 augustus 2011
13:00
Ali Baba en de zeven dwergen
Beauforthuis, Austerlitz
vrijdag 19 augustus 2011
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 20 augustus 2011
20:30
Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Jan Jaap van der Wal
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
donderdag 01 september 2011
22:30
Naked
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lebbis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
vrijdag 02 september 2011
20:00
Lebbis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zaterdag 03 september 2011
20:00
Najib Amhali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Lebbis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zondag 04 september 2011
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Najib Amhali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 05 september 2011
20:00
Najib Amhali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
dinsdag 06 september 2011
20:30
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
woensdag 07 september 2011
20:30
Writers Unplugged met Kluun
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Mike Boddé - Pil
Vorstin, Hilversum
20:30
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Comedytrain
013, Tilburg
donderdag 08 september 2011
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Erik van Muiswinkel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Cameretten selectieronde 2011
Grounds, Rotterdam
vrijdag 09 september 2011
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Mike Boddé - Pil
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Hans Teeuwen
DeLaMar, Amsterdam
Glenn Wool
Tivoli, Utrecht
20:00
Erik van Muiswinkel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 10 september 2011
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
Hans Teeuwen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Glenn Wool
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Comedytrain: Daniël Arends
Effenaar, Eindhoven
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 11 september 2011
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
Kristel Zweers - Puur
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Glenn Wool
Toomler Theater, Amsterdam
00:30
Glenn Wool
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Gili
De Spil, Roeselare