Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Achterom
Hilversum
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
Capitole
Gent
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Gashouder
Dedemsvaart
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Kolk
Assen
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Musiater
Zevenaar
Zaantheater
Zaandam
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Theater De Storm
Winterswijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Café The Florin
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Scheldetheater
Terneuzen
Arto Theater
Schoonhoven
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Dok6
Panningen
Pook
Oostknollendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. De Adelberg
Lommel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Oosterpoort
Groningen
De Schakel
Gilze
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater De Muzeval
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Den Herd
Bladel
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
MECC
Maastricht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Corso
Rotterdam
vrijdag 19 april 2013
20:30
Camerettten - Finaletournee
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lievekamp, Oss
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Achterom, Hilversum
Karin Bruers - Waar was ik?
Posthuis Theater, Heerenveen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Oosterpoort, Groningen
Jandino Asporaat - De Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Rebel
Theater 't Pand, Gorinchem
Howard Komproe: LULverhalen
De Reggehof, Goor
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Max van den Burg - Schlemiel
Agora Theater Druten, Druten
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater De Omval, Diemen
Henry van Loon - Electropis
Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Molenberg, Delfzijl
Guido Weijers - V
Gashouder, Dedemsvaart
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arno van der Heyden - Zo.
Theater De Kolk, Assen
Soundos - Er is geen plan B
Musis, Arnhem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Posttheater, Arnhem
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Flint, Amersfoort
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Op Sterk Water - Alfa
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 20 april 2013
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Musiater, Zevenaar
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Zaantheater, Zaandam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
Howard Komproe: LULverhalen
Theater De Storm, Winterswijk
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Lebbis
De Maaspoort, Venlo
Spijkers met Koppen: Freek de Jonge
Café The Florin, Utrecht
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
Karin Bruers - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Alex Agnew - Interesting times
Scheldetheater, Terneuzen
Anuar - Vastberaden
Arto Theater, Schoonhoven
Silvester Zwaneveld - In de lift
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Oeloek - Prille Roest
Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sabine Beens - Ça bien!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Van nature
Dok6, Panningen
Soundos - Er is geen plan B
Pook, Oostknollendam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Adelberg, Lommel
Henry van Loon - Electropis
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Rot - De grote Jan Rot show
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Oosterpoort, Groningen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Schakel, Gilze
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Schattelijn, Geertruidenberg
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Muzeval, Emmen
Jandino Asporaat - De Revue
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Alle dagen
Agora Theater Druten, Druten
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Kennemer Theater, Beverwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - In zeer goede staat
Musis, Arnhem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Orpheus, Apeldoorn
20:15
De Grote Improvisatieshow
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Flint, Amersfoort
zondag 21 april 2013
21:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
16:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Den Herd, Bladel
Eddie Izzard
Sportpaleis, Antwerpen
maandag 22 april 2013
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eddie Izzard
MECC, Maastricht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 23 april 2013
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Najib Amhali
Corso, Rotterdam