Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Junushoff Theater
Wageningen
De Skâns
Gorredijk
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Tuschinski
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Deurne
Deurne
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Podium Neede
Neede
20:00
Tuschinski
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Het Musiater
Zevenaar
Tuschinski
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
C.C. Den Herd
Bladel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
Parktheater
Eindhoven
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Jan van Besouw
Goirle
20:00
De Boodschap
Rijen
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Eendracht
Gemert
dinsdag 22 maart 2011
20:00
Hans Dorrestijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 23 maart 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Skâns, Gorredijk
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Pam Ann interview
Tuschinski, Amsterdam
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ocobar / Wilfried de Jong
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Night of Comedy - News of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater aan de Schie, Schiedam
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Harderwijk, Harderwijk
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Kom, Nieuwegein
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Acda en de Munnik
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 24 maart 2011
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Theater PePijn, Den Haag
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
C.C. Deurne, Deurne
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater De Veste, Delft
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Podium Neede, Neede
20:00
Pam Ann
Tuschinski, Amsterdam
20:15
Niet Schieten!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jandino Asporaat
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Harry Glotzbach - El Ni
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Hans Dorrestijn
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Comedytrain
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
A Night of Comedy / Arie Koomen
Boerderij, Zoetermeer
vrijdag 25 maart 2011
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Toneelgroep Het Volk
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Het Musiater, Zevenaar
Pam Ann
Tuschinski, Amsterdam
20:00
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
C.C. Den Herd, Bladel
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
International stand-up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Henry van Loon
Diligentia, Den Haag
20:00
Hans Dorrestijn
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Anuar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 26 maart 2011
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Speelman & Speelman
Diligentia, Den Haag
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Kees Torn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Kennemer Theater, Beverwijk
Joep Onderdelinden - Nat
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Jochen Otten - Belastend materiaal
Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Bart Rijnink
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Amar
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 27 maart 2011
20:30
Kleinkunstkeuken De Kip
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jurk!
De Oosterpoort, Groningen
maandag 28 maart 2011
Jörgen Raymann
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Bert Visscher - Afijn
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Anuar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 29 maart 2011
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater de Schalm, Veldhoven
Javier Guzman - Oorverdovend
Theaterhotel Almelo, Almelo
Harry Glotzbach - El Niño
Parktheater, Eindhoven
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Bert Visscher - Afijn
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Anuar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Acda en de Munnik
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 30 maart 2011
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Veldhuis & Kemper
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
De Boodschap, Rijen
20:00
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Max van den Burg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Oosterpoort, Groningen
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Hans Liberg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Hans Dorrestijn
Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Spiegel, Zwolle
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Bert Visscher - Afijn
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Acda en de Munnik
De Harmonie, Leeuwarden
donderdag 31 maart 2011
20:15
Veldhuis & Kemper
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Speelman & Speelman
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Eendracht, Gemert