Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Werftheater
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Parktheater
Eindhoven
Theater De Winsinghhof
Roden
Zaantheater
Zaandam
Singer Theater
Laren
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Cardo
Groesbeek
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater De Storm
Winterswijk
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Diligentia
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maaspoort
Venlo
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Grenedeer
Gronsveld
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Venray
Venray
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Kampanje
Den Helder
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Omval
Diemen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Gashouder
Dedemsvaart
Posthuis Theater
Heerenveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Deurne
Deurne
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkgebouw
Rijssen
woensdag 16 januari 2019
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Omval, Diemen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Dakota, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 17 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kattendans, Bergeijk
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Emilio Guzman - Kom dan!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wilminktheater, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parktheater, Eindhoven
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Winsinghhof, Roden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Matroesjka - Brainwash
Singer Theater, Laren
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Cardo, Groesbeek
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
HAN Campustheater, Nijmegen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Chassé Theater, Breda
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maaspoort, Venlo
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schaffelaartheater, Barneveld
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Sneek, Sneek
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
vrijdag 18 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Goudse Schouwburg, Gouda
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater Grenedeer, Gronsveld
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kampanje, Den Helder
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Venray, Venray
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kampanje, Den Helder
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Storm, Winterswijk
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Omval, Diemen
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Onze Henry
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Bussel, Oosterhout
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg de Lawei, Drachten
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Deurne, Deurne
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Matroesjka - Brainwash
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen