Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Mimik
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Theater PePijn
Den Haag
21:15
Diligentia
Den Haag
19:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
DRU Industriepark
Ulft
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Idea
Soest
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Zinin
Nijverdal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Concordia
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater PePijn
Den Haag
21:15
Diligentia
Den Haag
19:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
't Theaterke
Best
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Punt
Vroomshoop
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Vianen
Vianen
De Maaspoort
Venlo
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Zwaan
Uitgeest
Theater Idea
Soest
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Nut Departement Makkum
Makkum
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
woensdag 29 september 2021
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Chassé Theater, Breda
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 30 september 2021
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Musiater, Zevenaar
Man, man, man, de Podcast
Zaantheater, Zaandam
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Ludens, Voorburg
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Muze, Noordwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Lochem, Lochem
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jandino - Opgefokt
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Parktheater, Eindhoven
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Mimik, Deventer
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Pieter Derks - Uit het niets
Theater PePijn, Den Haag
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Diligentia, Den Haag
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Diligentia, Den Haag
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater De Veste, Delft
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Inès Reg
Koninklijk Circus, Brussel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Speeldoos, Baarn
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Posttheater, Arnhem
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 01 oktober 2021
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Munttheater, Weert
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater de Schalm, Veldhoven
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
DRU Industriepark, Ulft
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Markant Uden, Uden
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Agnietenhof, Tiel
20:00
René van Meurs - Hunkert
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater Idea, Soest
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Rayen Panday - Trigger
Hoftheater, Raalte
Debby Petter - De liefde voorbij
C.C. Stroud, Putten
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Dok6, Panningen
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Zinin, Nijverdal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Lisa Loeb - Extase
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Concordia, Enschede
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Parktheater, Eindhoven
19:00
Anuar - Eerlijk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater PePijn, Den Haag
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Diligentia, Den Haag
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Diligentia, Den Haag
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
Jan Beuving - Restante
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Weijer, Boxmeer
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Kennemer Theater, Beverwijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
't Theaterke, Best
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Posttheater, Arnhem
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
André Manuel - Sneu
Flint, Amersfoort
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 02 oktober 2021
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
René van Meurs - Hunkert
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Beperkt Houdbaar - Canvas
Het Punt, Vroomshoop
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Vianen, Vianen
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
De Maaspoort, Venlo
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
De Zwaan, Uitgeest
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Idea, Soest
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Peter Pannekoek
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Nut Departement Makkum, Makkum
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Ons Tejater, Lieshout
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam