Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
19:30
Martiniplaza
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Hoftheater
Raalte
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
Deventer Schouwburg
Deventer
De Singer
Rijkevorsel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Bibliotheek VaNnU
Roosendaal
Arsenaal Theater
Vlissingen
30CC/Schouwburg
Leuven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Meiboom
Krabbendijke
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Eendracht
Gemert
De Cammeleur
Dongen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. De Kei
Reusel
C.C. De Brouckere
Torhout
C.C. De Bombardon
Heythuysen
`t Patronaat
Mierlo
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Mythe
Goes
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater 4en1
Breukelen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Musis
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Effenaar
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
De Poorterij
Zaltbommel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
donderdag 11 april 2013
20:30
Camerettten - Finaletournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
19:30
De Grote Improvisatieshow
Martiniplaza, Groningen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kennemer Theater, Beverwijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Junushoff Theater, Wageningen
Guido Weijers - V
Hoftheater, Raalte
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Woerden
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Fulcotheater, IJsselstein
Acda en de Munnik - 't Heerst
Deventer Schouwburg, Deventer
Jeroen Leenders - Geen idee
De Singer, Rijkevorsel
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Maagd, Bergen op Zoom
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Lenette van Dongen - Roedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Bibliotheek VaNnU, Roosendaal
Soundos - Er is geen plan B
Arsenaal Theater, Vlissingen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
30CC/Schouwburg, Leuven
vrijdag 12 april 2013
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Soundos - Er is geen plan B
Wesopa Weesp, Weesp
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Schalm, Veldhoven
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kom, Nieuwegein
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater De Cirkel, Heemskerk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Nathalie Baartman - Prei met mij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Posttheater, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Het Klooster, Woerden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen Leenders - Geen idee
Fidei et Arti, Oudenbosch
Carolien Borgers - Happy End
De Meiboom, Krabbendijke
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meerpaal, Dronten
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bruers - Waar was ik?
De Eendracht, Gemert
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
De Cammeleur, Dongen
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Guido Weijers - V
C.C. De Kei, Reusel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Brouckere, Torhout
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
C.C. De Bombardon, Heythuysen
zaterdag 13 april 2013
Leon van der Zanden - Rebel
`t Patronaat, Mierlo
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Schudden - We vieren het maar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jasper van Kuijk - 't Kan Nie Op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater de Tobbe, Voorburg
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Mythe, Goes
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Bussel, Oosterhout
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Camerettten - Finaletournee
Theater 4en1, Breukelen
20:15
Acda en de Munnik - t Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Gebroeders Fretz Revolte
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Het Park, Hoorn
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Op Sterk Water - Alfa
Posttheater, Arnhem
21:00
Begijn le Bleu / Jeroen Leenders / Joost van Hyfte
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Musis, Arnhem
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Meervaart, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Junushoff Theater, Wageningen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Hoftheater, Raalte
Pieter Derks - Van nature
Het Veur Theater, Leidschendam
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal
Effenaar, Eindhoven
Carolien Borgers - Happy End
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Poorterij, Zaltbommel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas