Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Schakel
Gilze
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. De Kei
Reusel
Hoftheater
Raalte
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Mythe
Goes
Theater `t Spieker
Eibergen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Belgica
Dendermonde
BREStheater
Brielle
C.C. Brasschaat
Brasschaat
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Boulevard Zandvoort
Zandvoort
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Munttheater
Weert
20:00
Moira
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Het Musiater
Zevenaar
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
vrijdag 13 november 2009
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
LoungeM Comedy Sake
MIDI Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - NIKÃ^
De Meenthe, Steenwijk
Brigitte Kaandorp - Zó
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kristel Zweers - Ruig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Ronald Goedemondt - Dedication
De Schakel, Gilze
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater De Omval, Diemen
20:00
Arie Koomen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Por Dios
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 14 november 2009
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Arie Koomen
Schouwburg Venray, Venray
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Flamingo's in de polder
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
Brigitte Kaandorp - Zó
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Pieter Derks - Waan
Theater Walhalla, Rotterdam
Hard Gras on Tour
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - Dedication
C.C. De Kei, Reusel
Eric van Sauers - Ridder
Hoftheater, Raalte
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater De Willem, Papendrecht
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Jeffrey Spalburg - Brommers kiek'n (Reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater 't Pand, Gorinchem
Freek de Jonge
Theater de Mythe, Goes
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater `t Spieker, Eibergen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Belgica, Dendermonde
Droog Brood - Een Frisse Wind
BREStheater, Brielle
Schudden - Ruis
C.C. Brasschaat, Brasschaat
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Weijer, Boxmeer
Javier Guzman - Por Dios
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
Flint, Amersfoort
zondag 15 november 2009
Roué Verveer - Mans Genoeg
Boulevard Zandvoort, Zandvoort
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
maandag 16 november 2009
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Por Dios
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
dinsdag 17 november 2009
Ronald Goedemondt - Dedication
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - De Rust Zelve
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Theo Nijland / Mijn leven als - Theo Nijland, een
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Muiswinkel en Van Vleuten - Mannen, het allerb
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sex & drugs & Hoog Barok
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 18 november 2009
Ronald Goedemondt - Dedication
Zaantheater, Zaandam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Munttheater, Weert
20:00
iPoetry
Moira, Utrecht
Sex & drugs & Hoog Barok
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Arie Koomen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sanne Wallis de Vries
Leidse Schouwburg, Leiden
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Schudden - Ruis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Van Muiswinkel en Van Vleuten - Mannen, het allerb
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Anuar
Theater De Veste, Delft
Onno Innemee - De Spooktrein
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eric van Sauers - Ridder
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
donderdag 19 november 2009
20:30
Samba Schutte, Je Maintiendrai
C.C. Zundert, Zundert
Jandino Asporaat - Buena Vista
Het Musiater, Zevenaar
Hete vrede
Het Klooster, Woerden
Schudden - Ruis
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Markant Uden, Uden
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Geen Daden maar Woorden café
Theater Walhalla, Rotterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Theater Zinin, Nijverdal