Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Agnietenhof
Tiel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Veste
Delft
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Klooster
Woerden
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Het Front
Vroomshoop
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Schalm
Veldhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
C.C. De Pas
Heesch
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
dinsdag 16 november 2010
20:15
Femmage
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Kommil Foo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
woensdag 17 november 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Sjaak Bral met Vaarwel 2010 / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Marijke Boon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Klooster, Woerden
donderdag 18 november 2010
20:15
Daniël Samkalden
Theater De Veste, Delft
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
C.C. Deurne, Deurne
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - More Human Than Human
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Maz Jobrani - Brown and Friendly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Gili
MIDI Tilburg, Tilburg
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Klooster, Woerden
Joep Onderdelinden - Nat
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Javier Guzman
Boerderij, Zoetermeer
vrijdag 19 november 2010
Maz Jobrani - Brown and Friendly
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Harry Glotzbach - El Niño
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Theo van den Oever
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Joep Onderdelinden - Nat
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Paulien Cornelisse
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Geen Familie
Werftheater, Utrecht
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Lambert-Jan Koops
Het Front, Vroomshoop
zaterdag 20 november 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ronald Smink
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
20:00
Willem Vermandere & Johan Verminnen - Vlaanderen B
De Oosterpoort, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Agnietenhof, Tiel
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Geen Familie
Werftheater, Utrecht
20:30
Kees van Amstel / Rob Urgert
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Carolien Borgers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 21 november 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
maandag 22 november 2010
20:15
Maarten van Roozendaal - Zonder Vrienden
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 23 november 2010
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Veste, Delft
20:15
Sara Kroos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Richard Groenendijk met Terug bij af / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Agnew - More Human Than Human
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 24 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jorrit Rogaar
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Kommil Foo
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sara Kroos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Richard Groenendijk met Terug bij af / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Alex Agnew - More Human Than Human
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Bijbabbelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
donderdag 25 november 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Hyena's (2 comedians)
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Eric Koller
Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Pas, Heesch
Joep Onderdelinden - Nat
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sanne Wallis de Vries
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Sjaak Bral
Theater de Tobbe, Voorburg
vrijdag 26 november 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Posttheater, Arnhem
20:30
Hyena's (2 comedians)
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Eric Koller
Diligentia, Den Haag
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Cabaretestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Carolien Borgers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Roemer van der Steeg
Werftheater, Utrecht
20:15
Jorgen Raymann - Frede
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 27 november 2010
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Cristian Pielich
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival
Diligentia, Den Haag
20:15
Arie Blok met Over winnaars
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Joep Onderdelinden - Nat
De Muze, Noordwijk
Harry Glotzbach - El Niño
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Revuegezelschap De Boer'nleu - Zo is het mer net
DRU-Cultuurfabriek, Ulft