Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Het spectrum
Schijndel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Parkgebouw
Rijssen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Rietveld Theater
Delft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Veluvine
Nunspeet
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
De Reggehof
Goor
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Munttheater
Weert
Nut Departement Makkum
Makkum
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Werftheater
Utrecht
14:30
Chassé Theater
Breda
00:00
De Reggehof
Goor
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
vrijdag 07 februari 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Flint, Amersfoort
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Jan Beuving - Rotatie
Het spectrum, Schijndel
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Alex Agnew
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Parkgebouw, Rijssen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Rietveld Theater, Delft
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater 't Pand, Gorinchem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kappen, Haaksbergen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Purmaryn, Purmerend
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Veluvine, Nunspeet
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 08 februari 2020
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Kei, Reusel
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Ervaring
Chassé Theater, Breda
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
HUN
De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Reggehof, Goor
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Anuar - EERLIJK
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Marcel Hensema - Alles in de hens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yora Rienstra - UP
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Munttheater, Weert
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Nut Departement Makkum, Makkum
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Parktheater, Eindhoven
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
20:00
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Cabarestafette
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Enge Buren - BASTA!
van Beresteyn, Veendam
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
zondag 09 februari 2020
14:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Chassé Theater, Breda
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
De Reggehof, Goor
Alex Agnew
DeLaMar, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
15:30
Paul van Vliet
Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 10 februari 2020
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
dinsdag 11 februari 2020
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Cody Ko & Noel Miller
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Parktheater, Eindhoven
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk