Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
21:00
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Flint
Amersfoort
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Achterolmen
Maaseik
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Atak
Enschede
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Groene Engel
Oss
Flint
Amersfoort
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
't Zand
Maarssen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Kastanjelaan 13
Velp
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Meervaart
Amsterdam
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Het Musiater
Zevenaar
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:15
Diligentia
Den Haag
De Eendracht
Gemert
20:30
So What!
Gouda
20:30
Groene Engel
Oss
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Skâns
Gorredijk
Figi Theater
Zeist
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Storm
Winterswijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Willem
Papendrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
De Eendracht
Gemert
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Musiater
Zevenaar
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. Den Herd
Bladel
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Unie
Rotterdam
woensdag 25 maart 2009
Footloose
Agnietenhof, Tiel
21:00
Comedy Explosion
Simplon, Groningen
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brokstukken - Rode Dwerg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Acda en de Munnik - Spelen
Flint, Amersfoort
donderdag 26 maart 2009
Wouter Deprez - Eelt
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Harmonie, Leeuwarden
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tracy Morgan
Paradiso, Amsterdam
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater De Boerderij, Huizen
Sara Kroos - Bries
Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Goedemondt - Dedication
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
C.C. Achterolmen, Maaseik
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Reitsma / Harry Glotzbach / Hans Jongsma /
Atak, Enschede
20:30
Pieter Derks - Waan
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Los
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Schouwburg de Lawei, Drachten
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Koller
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Kees Torn - Einde Verhaal
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Overgang
De Meerpaal, Dronten
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Vermeulen en de Rest
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ellen Dikker - Toendra
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Claudia de Breij - iClaudia
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater Harderwijk, Harderwijk
Brokstukken - Rode Dwerg
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Groene Engel, Oss
Acda en de Munnik - Spelen
Flint, Amersfoort
vrijdag 27 maart 2009
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan de Schie, Schiedam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Speelman & Speelman - Thuis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Agora Theater Druten, Druten
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Zaantheater, Zaandam
Ronald Goedemondt - Dedication
't Zand, Maarssen
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Waan
Kastanjelaan 13, Velp
Nathalie Baartman - Los
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Micha Wertheim - Voor De Grap
Meervaart, Amsterdam
Mark van de Veerdonk
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Koller
Het Musiater, Zevenaar
Kees Torn - Einde Verhaal
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van Kooten - Veelvraat
Flint, Amersfoort
Jörgen Raymann - Familyman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
John Buijsman - BUK
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kom, Nieuwegein
Jaap Mulder
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
Ernesto en Marcellino - Diepgang
De Eendracht, Gemert
20:30
Daniël Arends
So What!, Gouda
20:30
Comedytrain met o.a. Dolf Jansen
Groene Engel, Oss
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Anuar - Ongeremd
Theater PePijn, Den Haag
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Skâns, Gorredijk
zaterdag 28 maart 2009
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Figi Theater, Zeist
20:30
Speelman & Speelman - Thuis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
Sara Kroos - Bries
Musis, Arnhem
20:15
Samba Schutte
Diligentia, Den Haag
20:30
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Tobbe, Voorburg
Ronald Goedemondt - Dedication
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Waan
Theater De Storm, Winterswijk
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Max van den Burg
Theater PePijn, Den Haag
Kristel Zweers - Ruig
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
John Buijsman - BUK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Willem, Papendrecht
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Footloose
De Maaspoort, Venlo
Ernesto en Marcellino - Diepgang
De Eendracht, Gemert
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Het Musiater, Zevenaar
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Zaantheater, Zaandam
20:00
A Night of Comedy
Theater de Purmaryn, Purmerend
zondag 29 maart 2009
14:00
Vet Kindercabaret
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
C.C. Den Herd, Bladel
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Footloose
De Maaspoort, Venlo
20:00
Effe Serieus?!
De Unie, Rotterdam