Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Figi Theater
Zeist
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Posttheater
Arnhem
Prinsenhof
Best
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Ludens
Voorburg
Vestzaktheater
Son
19:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
Klokgebouw
Eindhoven
19:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:30
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
19:00
Café de Cactus
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
Schiecentrale Rotterdam
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Flint
Amersfoort
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schiecentrale Rotterdam
Rotterdam
Schiecentrale Rotterdam
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Zaantheater
Zaandam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Perron-3
Rosmalen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Liefde
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:00
DeMess
Naarden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
21:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
zaterdag 18 september 2021
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Willem, Enschede
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
De Kunstgreep, Oostzaan
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Arie Koomen - BOE!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
Katherine Ryan
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Posttheater, Arnhem
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Prinsenhof, Best
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Lisa Loeb - Extase
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Pannekoek
Theater Ludens, Voorburg
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Vestzaktheater, Son
19:00
André Manuel - Sneu
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Werftheater, Utrecht
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Wesopa Weesp, Weesp
zondag 19 september 2021
20:15
Rayen Panday - Trigger
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
21:00
Tisjeboy Jay - Het Tijdelijke Abnormaal
Klokgebouw, Eindhoven
19:00
Tisjeboy Jay - Het Tijdelijke Abnormaal
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:30
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 20 september 2021
20:15
Rayen Panday - Trigger
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Flint, Amersfoort
dinsdag 21 september 2021
19:00
Helligen Hendrik
Café de Cactus, Hengelo
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Oosterpoort, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Flint, Amersfoort
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Jan van Besouw, Goirle
Henry van Loon
Schiecentrale Rotterdam, Rotterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 22 september 2021
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
Najib Amhali - Waar was ik?
Flint, Amersfoort
Peter Pannekoek
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Ali B - Koorts
Meervaart, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schiecentrale Rotterdam, Rotterdam
Henry van Loon
Schiecentrale Rotterdam, Rotterdam
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater aan de Schie, Schiedam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater De Omval, Diemen
20:00
Wart Kamps
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Rayen Panday - Trigger
Zaantheater, Zaandam
donderdag 23 september 2021
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
De Weijer, Boxmeer
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Fransche School Culemborg, Culemborg
Peter Pannekoek
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Lindenberg Theater, Nijmegen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Perron-3, Rosmalen
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Posttheater, Arnhem
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rayen Panday - Trigger
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Bellevue, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater de Liefde, Haarlem
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater Sneek, Sneek
20:30
Wart Kamps
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Zinin, Nijverdal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
vrijdag 24 september 2021
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Lebbis - De Ziel
DeMess, Naarden
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Het Veur Theater, Leidschendam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel