Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
C.C. Mortsel
Mortsel
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Zaal Nova,
Nazareth
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Provadja
Alkmaar
20:00
Podium heino
Heino
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
woensdag 12 oktober 2011
20:00
Charlotte Lap - Op ons!
Theater PePijn, Den Haag
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Singer Theater, Laren
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ronald Smink - Bor Knok
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Comedytrain
Posttheater, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Parktheater, Eindhoven
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Markant Uden, Uden
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
De Spil, Roeselare
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
C.C. Mortsel, Mortsel
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
C.C. De Mol, Lier
20:00
Jeroen Leenders
C.C. De Borre, Bierbeek
20:00
Purper - Helden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Wilko Terwijn
Boerderij, Zoetermeer
donderdag 13 oktober 2011
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
20:00
NUHR - Het werkt wel
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Ronald Goedemondt - BINNEN DE LIJNTJES
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Thijs Maas - Genade
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Lebbis
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Parktheater, Eindhoven
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Eric Koller - BULL!
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Musis, Arnhem
20:00
Freek de Jonge
Markant Uden, Uden
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Oorverdovend
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Schudden - Noorderzon
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Het Klooster, Nuenen
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Het Klooster, Woerden
20:00
Arjan Ederveen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
De Spil, Roeselare
20:00
Dolf Jansen
De Muze, Noordwijk
20:00
Erik van Muiswinkel
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Chassé Theater, Breda
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Arno van der Heyden - Zo.
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 14 oktober 2011
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
Zaal Nova,, Nazareth
20:00
Nina de la Croix - Bas
Werftheater, Utrecht
20:00
Erik van Muiswinkel
van Beresteyn, Veendam
20:00
Jeroen Leenders
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Arjan Ederveen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Ederveenzaamheid/ tryout
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Theater Idea, Soest
20:00
Stefan Pop - Popaganda
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Leon van der Zanden
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater Concordia, Enschede
20:00
Lebbis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Purper - Helden
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Swanla Theater, Zevenhuizen
Javier Guzman - Oorverdovend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Eric Koller - BULL!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Arie Koomen / Edo Brunner
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Ronald Smink - Bor Knok
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Thijs van Domburg
Provadja, Alkmaar
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Podium heino, Heino
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Meervaart, Amsterdam
De henry van Loon entertainment show
Meervaart, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
NUHR - Het werkt wel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Richard Groenendijk
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Marijke Boon - Boon best
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
Flint, Amersfoort
Claudia De Breij - Hete vrede
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
De alkeburcht, Roelofarendsveen