Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Chassé Theater
Breda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Posthuis Theater
Heerenveen
De Meerpaal
Dronten
20:00
Posttheater
Arnhem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
Theater de Mythe
Goes
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Theater de Kampanje
Den Helder
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Leidse Schouwburg
Leiden
Musis
Arnhem
Groene Engel
Oss
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Theater De Veste
Delft
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Achterom
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Sweel Cultureel
Zweeloo
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Lochem
Lochem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Musis
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. 't Vondel
Halle
20:30
BREStheater
Brielle
Theater Bouwkunde
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Zaete
Yerseke
De Cammeleur
Dongen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
M-Lab
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Tobbe
Voorburg
zaterdag 20 maart 2010
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Speelman & Speelman - Thuis
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 21 maart 2010
20:00
Hans Teeuwen
Paradiso, Amsterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Parktheater, Eindhoven
maandag 22 maart 2010
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Theater De Lievekamp, Oss
dinsdag 23 maart 2010
20:00
Acda en de Munnik
Flint, Amersfoort
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Parktheater, Eindhoven
Hete vrede
Zaantheater, Zaandam
Javier Guzman - Por Dios
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Bussel, Oosterhout
Sara Kroos - Boheems
Chassé Theater, Breda
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Goudse Schouwburg, Gouda
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 24 maart 2010
20:00
Acda en de Munnik
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Mythe, Goes
20:00
Comedy Explosion
Theaterhotel Almelo, Almelo
Dolf Jansen - Altijd Verder
Posthuis Theater, Heerenveen
Eric van Sauers - Ridder
De Meerpaal, Dronten
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - Axestos
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Por Dios
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater de Spiegel, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Boheems
Chassé Theater, Breda
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 25 maart 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Mythe, Goes
20:00
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Ernst van der Pasch, Laat niets van waarde achter
C.C. Zundert, Zundert
Finalistentour Cabaretesk 10
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Hete vrede
Theater de Kampanje, Den Helder
Javier Guzman - Por Dios
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Groene Engel, Oss
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Mans Genoeg
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Samba Schutte - Je Maintiendrai
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater De Veste, Delft
vrijdag 26 maart 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
20:15
Alex Klaasen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniel Arends - Geen excuses
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Achterom, Hilversum
Eric van Sauers - Ridder
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Sweel Cultureel, Zweeloo
Guido Weijers - Axestos
De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Lochem, Lochem
Javier Guzman - Por Dios
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Kamagurka - Kamagurka Geneest
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. 't Vondel, Halle
20:30
Kristel Zweers - Ruig
BREStheater, Brielle
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Bouwkunde, Deventer
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Zaete, Yerseke
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
De Cammeleur, Dongen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Ter Bescherming van de Jeugd met California
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 27 maart 2010
Ashton Brothers - Charlatans
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Daniel Arends - Geen excuses
Agnietenhof, Tiel
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
M-Lab, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater de Tobbe, Voorburg