Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
't Getouw
Mol
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parkgebouw
Rijssen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Trefpunt
Warmond
Theater De Storm
Winterswijk
G.C. Tentakel
Zonhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater `t Spieker
Eibergen
De Dialoog
Ermelo
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Holstohus
Olst
Theater aan de Schie
Schiedam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Munttheater
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Spant!
Bussum
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Veste
Delft
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Breughelzaal
Bree
Deventer Schouwburg
Deventer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Markant Uden
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
Het Klooster
Woerden
16:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
15:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
Schouwburg Almere
Almere
donderdag 04 februari 2010
21:00
Vincent Geers - Onder Controle
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
't Getouw, Mol
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hete vrede
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Vincent Bijlo - Verlicht
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Finalistentour Cabaretesk 10
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 05 februari 2010
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Musis, Arnhem
Micha Wertheim - Voor De Grap
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leon van der Zanden - Cola
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jörgen Raymann - Familyman
De Molenberg, Delfzijl
Roué Verveer - Mans Genoeg
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Kampanje, Den Helder
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Droog Brood met Een Frisse Wind
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hete vrede
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - Ridder
Parkgebouw, Rijssen
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Scheldetheater, Terneuzen
Speelman & Speelman - Thuis
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek
Markant Uden, Uden
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Het Trefpunt, Warmond
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Storm, Winterswijk
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Tentakel, Zonhoven
zaterdag 06 februari 2010
Roué Verveer
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jörgen Raymann - Familyman
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Diligentia, Den Haag
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Kampanje, Den Helder
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater `t Spieker, Eibergen
Speelman & Speelman - Thuis
De Dialoog, Ermelo
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater 't Pand, Gorinchem
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Bert kruismans met België voor Beginners
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Singer Theater, Laren
20:00
Cabarestafette
Singer Theater, Laren
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Het Veur Theater, Leidschendam
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Holstohus, Olst
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater aan de Schie, Schiedam
Hete vrede
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Agnietenhof, Tiel
Leon van der Zanden - Cola
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Eric van Sauers - Ridder
Munttheater, Weert
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Storm, Winterswijk
zondag 07 februari 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
S.C.C. De Enck, Oirschot
maandag 08 februari 2010
20:00
Acda en de Munnik
Spant!, Bussum
Jandino Asporaat - Buena Vista
Fransche School Culemborg, Culemborg
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 februari 2010
Ashton Brothers - Charlatans
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Cola
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Droog Brood
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - NIKÃ^
De Meerpaal, Dronten
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jeroen van Merwijk - Dat moet meneer Van Merwijk n
De Oosterpoort, Groningen
Javier Guzman - Por Dios
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg Lochem, Lochem
Sara Kroos - Boheems
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 10 februari 2010
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Almere, Almere
Leon van der Zanden - Cola
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Breughelzaal, Bree
Hete vrede
Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Por Dios
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jandino Asporaat - Buena Vista
Fulcotheater, IJsselstein
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Kom, Nieuwegein
Sara Kroos - Boheems
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - NIKÃ^
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Bert Kruismans - België voor beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Schalm, Veldhoven
Micha Wertheim - Voor De Grap
Het Klooster, Woerden
16:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Filmtheater Luxor, Zutphen
15:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Filmtheater Luxor, Zutphen
donderdag 11 februari 2010
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Almere, Almere