Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Reehorst
Ede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
C.C. Den Herd
Bladel
Prinsenhof
Best
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Musis
Arnhem
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
LAKtheater
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
21:30
Xinix
Nieuwendijk
Vita Nova
Middelstum
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Jan van Besouw
Goirle
De Schattelijn
Geertruidenberg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
Chassé Theater
Breda
Theater De Kolk
Assen
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
zaterdag 09 mei 2009
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
20:00
A Night of Comedy
Parktheater, Eindhoven
Anuar - Ongeremd
De Reehorst, Ede
Kees Torn - Einde Verhaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jim Speelmans
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer
Spant!, Bussum
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
C.C. Den Herd, Bladel
Jaap Mulder
Prinsenhof, Best
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Silvester Zwaneveld
Musis, Arnhem
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zondag 10 mei 2009
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Footloose
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Purmaryn, Purmerend
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 11 mei 2009
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jetty Mathurin
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 12 mei 2009
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kommil Foo
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Alex Klaasen - Eindelijk alleen
Theater aan de Schie, Schiedam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Leidse Schouwburg, Leiden
Footloose
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Nikè
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal.. (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Overgang
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
woensdag 13 mei 2009
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Anuar - Ongeremd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Purmaryn, Purmerend
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Leidse Schouwburg, Leiden
John Buijsman - BUK
LAKtheater, Leiden
Footloose
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kommil Foo
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Nikè
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leon van der Zanden - Cola
C.C. De Pas, Heesch
Jochem Myjer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Parktheater, Eindhoven
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Overgang
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 14 mei 2009
John Buijsman - BUK
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Vincent Geers - Overdaad
Theater De Leest, Waalwijk
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Anuar - Ongeremd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ernst van der Pasch
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Ogterop, Meppel
Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochem Myjer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Footloose
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Op Sterk Water
Diligentia, Den Haag
Kees Torn - Einde Verhaal
Chassé Theater, Breda
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 15 mei 2009
Lenette van Dongen - Nikè
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Boom Chicago
De Maaspoort, Venlo
Guido Weijers - AXESTOS
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater de Bussel, Oosterhout
21:30
Comedy Explosion
Xinix, Nieuwendijk
Wouter Deprez - Eelt
Vita Nova, Middelstum
Nathalie Baartman - Los
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Familyman
Goudse Schouwburg, Gouda
John Buijsman - BUK
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Silvester Zwaneveld
Jan van Besouw, Goirle
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kommil Foo
Schouwburg de Lawei, Drachten
Footloose
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Kampanje, Den Helder
Kees Torn - Einde Verhaal
Chassé Theater, Breda
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Kolk, Assen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Meervaart, Amsterdam
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch