Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Spui
Den Haag
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
S.C.C. De Enck
Oirschot
Flint
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Witte Theater
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Zuidplein
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
De Doelen
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Pook
Oostknollendam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Pook
Oostknollendam
Scheldetheater
Terneuzen
Compagnietheater
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Spant!
Bussum
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Den Herd
Bladel
De Doelen
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Compagnietheater
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Warande
Turnhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
CK Theater
Roermond
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Bussel
Oosterhout
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Lievekamp
Oss
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater De Veste
Delft
De Muze
Noordwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Poorterij
Zaltbommel
Markant Uden
Uden
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Atak
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
Flint
Amersfoort
Kennemer Theater
Beverwijk
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Achterom
Hilversum
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Schattelijn
Geertruidenberg
Markant Uden
Uden
Theater De Leest
Waalwijk
De Speeldoos
Vught
Theater de Griffioen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Kom
Nieuwegein
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Agnietenhof
Tiel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zaterdag 18 april 2009
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Aan de Slinger, Houten
Javier Guzman - Por Dios
Deventer Schouwburg, Deventer
Jochem Myjer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
John Buijsman - BUK
Theater aan het Spui, Den Haag
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Kristel Zweers - Ruig
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Tobbe, Voorburg
Mark van de Veerdonk
Witte Theater, IJmuiden
Nathalie Baartman - Los
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Waan
Kennemer Theater, Beverwijk
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Doelen, Rotterdam
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Pook, Oostknollendam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
S.C.C. De Ruchte, Someren
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Geers - Overdaad
Pook, Oostknollendam
Wouter Deprez - Eelt
Scheldetheater, Terneuzen
zondag 19 april 2009
Ennio Marchetto
Compagnietheater, Amsterdam
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Javier Guzman - Por Dios
Spant!, Bussum
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater De Lievekamp, Oss
Mark van de Veerdonk
C.C. Den Herd, Bladel
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Doelen, Rotterdam
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 20 april 2009
Ennio Marchetto
Compagnietheater, Amsterdam
20:15
Jan Jaap van der Wal - Jan Jaap van der Wal zonder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 21 april 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ennio Marchetto
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Footloose
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Jan Jaap van der Wal - Jan Jaap van der Wal Zonder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Johan Goossens - A-Boom!
Theater aan de Schie, Schiedam
Karin Bloemen - Overgang
De Maagd, Bergen op Zoom
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
De Warande, Turnhout
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
CK Theater, Roermond
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Ronald Goedemondt - Dedication
Parktheater, Eindhoven
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Schudden - Ruis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Silvester Alone
Leidse Schouwburg, Leiden
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Bussel, Oosterhout
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 22 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - iClaudia
Wilminktheater, Enschede
Ennio Marchetto
Flint, Amersfoort
Eric van Sauers - Ridder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Footloose
Theater De Lievekamp, Oss
Hete vrede
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Overgang
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater De Veste, Delft
Kristel Zweers - Ruig
De Muze, Noordwijk
20:15
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Leon van der Zanden - Cola
De Poorterij, Zaltbommel
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Markant Uden, Uden
Micha Wertheim - Voor De Grap
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Waan
De Maaspoort, Venlo
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 23 april 2009
20:00
A Night of Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Chris van der Ende / Tricky Rick / Steven Stol / Jeffrey Spalburg
Atak, Enschede
Eric van Sauers - Ridder
De Kattendans, Bergeijk
Footloose
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
John Buijsman - BUK
Theater Achterom, Hilversum
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Fulcotheater, IJsselstein
Lenette van Dongen - Nikè
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Leon van der Zanden - Cola
De Schattelijn, Geertruidenberg
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Markant Uden, Uden
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Leest, Waalwijk
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
De Speeldoos, Vught
Pieter Derks - Waan
Theater de Griffioen, Amstelveen
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Scheldetheater, Terneuzen
Silvester Zwaneveld
Theater de Kom, Nieuwegein
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 24 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam