Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
De Weijer
Boxmeer
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Agnietenhof
Tiel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Scheldetheater
Terneuzen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Zaantheater
Zaandam
De Weijer
Boxmeer
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Weijer
Boxmeer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Capitole
Gent
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Carna
Einighausen
20:30
Metropool
Hengelo
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Twentse Schouwburg
Enschede
Musis
Arnhem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Munttheater
Weert
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Storm
Winterswijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Druten
Druten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Odeon
Veldhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
Het Plein
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. De Pas
Heesch
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Almere Strand
Almere
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
vrijdag 01 mei 2009
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg de Lawei, Drachten
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Waan
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Ruben Nicolai, Tijl Beckand & Ruben van der Meer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Silvester Zwaneveld
Agnietenhof, Tiel
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Scheldetheater, Terneuzen
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
zaterdag 02 mei 2009
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Veur Theater, Leidschendam
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Buena Vista
Posttheater, Arnhem
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kommil Foo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Nathalie Baartman - Los
Parktheater, Eindhoven
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Waan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Silvester Zwaneveld
Schouwburg Venray, Venray
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Theo van den Oever
Theater de Tobbe, Voorburg
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Philharmonie Haarlem, Haarlem
zondag 03 mei 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Budget Jongerendag
Chassé Theater, Breda
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
Kommil Foo
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 04 mei 2009
20:30
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 05 mei 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
woensdag 06 mei 2009
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Carna, Einighausen
20:30
Brokstukken - Rode Dwerg
Metropool, Hengelo
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Posttheater, Arnhem
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - AXESTOS
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Javier Guzman - Por Dios
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Jochem Myjer
Twentse Schouwburg, Enschede
Karin Bloemen - Overgang
Musis, Arnhem
Kommil Foo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Leon van der Zanden - Cola
Munttheater, Weert
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Los
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Plien en Bianca
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Reijn en Goed - De jongens van Reijn en Goed
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Schudden - Ruis
Theater De Veste, Delft
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Agora Theater Druten, Druten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Goudse Schouwburg, Gouda
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
donderdag 07 mei 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Odeon, Veldhoven
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater Zuidplein, Rotterdam
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Schouwburg Venray, Venray
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Plein, Den Haag
20:00
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Jaap Mulder
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Jeroen van Merwijk - Graag meneer Van Merwijk!
De Oosterpoort, Groningen
Jochem Myjer
Wilminktheater, Enschede
John Buijsman - BUK
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Overgang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Almere Strand, Almere
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Nikè
Kennemer Theater, Beverwijk
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Kom, Nieuwegein
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss