Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cultura
Ede
C.C. De Herbakker
Eeklo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Kerkrade
Kerkrade
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Achterolmen
Maaseik
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Dok6
Panningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Cromwiel
Steenbergen
Agnietenhof
Tiel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Theater Dongepark
Dongen
De Cammeleur
Dongen
De Reehorst
Ede
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Schuurkerk
Maassluis
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Dorpshuis
Nigtevecht
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater de Tobbe
Voorburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Chassé Theater
Breda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:00
De Peppel
Zeist
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Reggehof
Goor
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Lucent Danstheater
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
vrijdag 27 november 2009
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dedication
C.C. Den Herd, Bladel
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Cultura, Ede
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Herbakker, Eeklo
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater Kerkrade, Kerkrade
Sex & drugs & Hoog Barok
Leidse Schouwburg, Leiden
Kristel Zweers - Ruig
C.C. Achterolmen, Maaseik
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Silvester
Dok6, Panningen
Jandino Asporaat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Een Avondje Bergkamp
C.C. Cromwiel, Steenbergen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Agnietenhof, Tiel
Schudden - Ruis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Onno Innemee - De Spooktrein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
C.C Warenar, Wassenaar
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Por Dios
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 28 november 2009
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Dedication
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Meervaart, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Maagd, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eric van Sauers - Ridder
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Theater Dongepark, Dongen
Leon van der Zanden - Cola
De Cammeleur, Dongen
Freek de Jonge
De Reehorst, Ede
Schudden - Ruis
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
De Schattelijn, Geertruidenberg
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hete vrede
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sex & drugs & Hoog Barok
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater Schuurkerk, Maassluis
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Het Dorpshuis, Nigtevecht
21:00
Jeroen van Merwijk - Dat moet meneer van Merwijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
S.C.C. De Ruchte, Someren
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater de Tobbe, Voorburg
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Daniël van Veen
C.C. Zundert, Zundert
zondag 29 november 2009
Jörgen Raymann - Familyman
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2009
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00
Kindertheater
De Peppel, Zeist
maandag 30 november 2009
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Goed zo Dorine!
Beauforthuis, Austerlitz
Jörgen Raymann
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Jaap van der Wal
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 01 december 2009
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Chassé Theater, Breda
20:00
Arie Koomen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Onno Innemee - De Spooktrein
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Reggehof, Goor
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Goudse Schouwburg, Gouda
Sex & drugs & Hoog Barok
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Youp van 't Hek
Leidse Schouwburg, Leiden
Leon van der Zanden - Cola
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kristel Zweers - Ruig
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Micha Wertheim - Voor De Grap
Junushoff Theater, Wageningen
Javier Guzman - Por Dios
Zaantheater, Zaandam
woensdag 02 december 2009
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theaterhotel Almelo, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Lucent Danstheater, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Gino Sancti - V.I.P.
Stadsschouwburg Groningen, Groningen