Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Pook
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
S.C.C. De Ruchte
Someren
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Spui
Den Haag
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Witte Theater
IJmuiden
C.C. Den Herd
Bladel
Compagnietheater
Amsterdam
De Doelen
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Spant!
Bussum
Theater De Lievekamp
Oss
Compagnietheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
CK Theater
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
De Warande
Turnhout
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
De Poorterij
Zaltbommel
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
Theaterhotel Almelo
Almelo
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
21:00
Atak
Enschede
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Speeldoos
Vught
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Achterom
Hilversum
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Twentse Schouwburg
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
zaterdag 18 april 2009
Vincent Geers - Overdaad
Pook, Oostknollendam
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Posttheater, Arnhem
Kristel Zweers - Ruig
S.C.C. De Enck, Oirschot
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
S.C.C. De Ruchte, Someren
Wouter Deprez - Eelt
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Almere, Almere
Ennio Marchetto
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nathalie Baartman - Los
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Aan de Slinger, Houten
John Buijsman - BUK
Theater aan het Spui, Den Haag
20:00
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Mark van de Veerdonk
Witte Theater, IJmuiden
zondag 19 april 2009
Mark van de Veerdonk
C.C. Den Herd, Bladel
Ennio Marchetto
Compagnietheater, Amsterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Doelen, Rotterdam
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Por Dios
Spant!, Bussum
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater De Lievekamp, Oss
maandag 20 april 2009
Ennio Marchetto
Compagnietheater, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jan Jaap van der Wal - Jan Jaap van der Wal zonder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 21 april 2009
Ennio Marchetto
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leon van der Zanden - Cola
CK Theater, Roermond
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Overgang
De Maagd, Bergen op Zoom
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Maagd, Bergen op Zoom
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
De Warande, Turnhout
20:15
Silvester Alone
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ronald Goedemondt - Dedication
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jan Jaap van der Wal - Jan Jaap van der Wal Zonder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Schudden - Ruis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Johan Goossens - A-Boom!
Theater aan de Schie, Schiedam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Bussel, Oosterhout
Footloose
Theater De Lievekamp, Oss
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 22 april 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
20:15
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Overgang
De Maagd, Bergen op Zoom
Pieter Derks - Waan
De Maaspoort, Venlo
Kristel Zweers - Ruig
De Muze, Noordwijk
Leon van der Zanden - Cola
De Poorterij, Zaltbommel
Micha Wertheim - Voor De Grap
Diligentia, Den Haag
Ennio Marchetto
Flint, Amersfoort
Hete vrede
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric van Sauers - Ridder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Markant Uden, Uden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Footloose
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater De Veste, Delft
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
Claudia de Breij - iClaudia
Wilminktheater, Enschede
donderdag 23 april 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Agnietenhof, Tiel
21:00
Chris van der Ende / Tricky Rick / Steven Stol / Jeffrey Spalburg
Atak, Enschede
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - Ridder
De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
De Schattelijn, Geertruidenberg
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
De Speeldoos, Vught
Footloose
Flint, Amersfoort
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Markant Uden, Uden
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Nikè
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
John Buijsman - BUK
Theater Achterom, Hilversum
Pieter Derks - Waan
Theater de Griffioen, Amstelveen
Silvester Zwaneveld
Theater de Kom, Nieuwegein
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
A Night of Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Twentse Schouwburg, Enschede
vrijdag 24 april 2009
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Footloose
Flint, Amersfoort
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch