Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
S.C.C. De Enck
Oirschot
Posttheater
Arnhem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
Den Dullaert
Hulst
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Swanla Theater
Zevenhuizen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Diligentia
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
De Eendracht
Gemert
20:00
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Musis
Arnhem
De Molenberg
Delfzijl
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Musis
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Den Boogaard
Moergestel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Veste
Delft
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Musis
Arnhem
Chassé Theater
Breda
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Muzeval
Emmen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Musis
Arnhem
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Meerpaal
Dronten
De Maaspoort
Venlo
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Atak
Enschede
vrijdag 03 april 2009
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Olaf en Jasper
SplotsZ, Roelofarendsveen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg de Lawei, Drachten
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Mark van de Veerdonk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Posttheater, Arnhem
John Buijsman - BUK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Los
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
Silvester Zwaneveld
Den Dullaert, Hulst
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 04 april 2009
20:00
A Night of Comedy
Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Los
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Wouter Deprez - Eelt
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Tobbe, Voorburg
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Theater De Muzeval, Emmen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater De Kolk, Assen
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
John Buijsman - BUK
Theater Aan de Slinger, Houten
Guido Weijers - Axestos
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Claudia de Breij - iClaudia
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Swanla Theater, Zevenhuizen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Harry Glotzbach - Pura Vida
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Kristel Zweers - Ruig
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
Kees Torn - Einde Verhaal
De Kattendans, Bergeijk
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
De Eendracht, Gemert
20:00
Wouter Deprez - Eelt
C.C. Zundert, Zundert
Brokstukken - Rode Dwerg
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zondag 05 april 2009
Black Cesar
Theater de Bussel, Oosterhout
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
De Molenberg, Delfzijl
maandag 06 april 2009
Sara Kroos - Bries
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Micha Wertheim - Voor De Grap
Leidse Schouwburg, Leiden
Vincent Geers - Overdaad
Den Boogaard, Moergestel
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
dinsdag 07 april 2009
Wouter Deprez - Eelt
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sara Kroos - Bries
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jim Speelmans - Jim Speelmans houdt huis!
Theater aan de Schie, Schiedam
Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Ogterop, Meppel
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Waan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Footloose
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Chassé Theater, Breda
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
woensdag 08 april 2009
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Theater Harderwijk, Harderwijk
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater De Winsinghhof, Roden
Vincent Geers - Overdaad
Theater De Veste, Delft
20:15
Comedy Explosion
Theater De Veste, Delft
Cabarestafette
Theater De Storm, Winterswijk
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Stoep, Spijkenisse
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Muzeval, Emmen
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Footloose
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Nikè
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Anuar - Ongeremd
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Musis, Arnhem
Jan Jaap van der Wal
Markant Uden, Uden
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Markant Uden, Uden
Wouter Deprez - Eelt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
John Buijsman - BUK
Goudse Schouwburg, Gouda
Hete vrede
Diligentia, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman
Diligentia, Den Haag
Kees Torn - Einde Verhaal
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
A Night of Comedy
De Meerpaal, Dronten
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
De Maaspoort, Venlo
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Los
C.C. Deurne, Deurne
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
André Manuel 'Voor God en Vaderland'
Atak, Enschede