Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
De Pit
Terneuzen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Willem II Stadion
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Willem II Stadion
Tilburg
Willem II Stadion
Tilburg
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Orpheus
Apeldoorn
Capitole
Gent
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
So What!
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Veste
Delft
De Poorterij
Zaltbommel
Het Kielzog
Hoogezand
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
De Reehorst
Ede
Het Evertshuis
Bodegraven
Orpheus
Apeldoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cpunt Theater
Hoofddorp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Lux
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
zaterdag 20 juni 2009
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer
Leidse Schouwburg, Leiden
Jörgen Raymann - Familyman
Meervaart, Amsterdam
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 21 juni 2009
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 23 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 24 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 25 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 26 juni 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
zaterdag 27 juni 2009
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Parktheater, Eindhoven
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
zondag 28 juni 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
dinsdag 30 juni 2009
Footloose
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
woensdag 01 juli 2009
Footloose
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 02 juli 2009
Footloose
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 03 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 05 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 09 juli 2009
Footloose
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 10 juli 2009
20:00
Adje & Theo, Adjes Losse Vlodders, cabaret met Adj
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Footloose
Orpheus, Apeldoorn
zaterdag 11 juli 2009
Footloose
Capitole, Gent
20:00
Leon van der Zanden
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 12 juli 2009
Footloose
Orpheus, Apeldoorn
zaterdag 08 augustus 2009
Daniël Arends / Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
donderdag 20 augustus 2009
21:00
Daniël Arends
Zuiderparktheater, Den Haag
zaterdag 22 augustus 2009
Henry van Loon / Jan Jaap van der Wal
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
woensdag 26 augustus 2009
14:00
VET kindercabaret
Zuiderparktheater, Den Haag
dinsdag 01 september 2009
Dedication
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater Walhalla, Rotterdam
woensdag 02 september 2009
Dedication
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
donderdag 03 september 2009
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dedication
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 04 september 2009
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jules Deelder
So What!, Gouda
Dedication
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - Axestos
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater Bouwkunde, Deventer
zaterdag 05 september 2009
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dedication
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 06 september 2009
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Maaspoort, Venlo
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Parktheater, Eindhoven
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 08 september 2009
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 09 september 2009
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 10 september 2009
20:00
Tineke Schouten
Beatrix Theater, Utrecht
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Pieter Derks
Zuiderparktheater, Den Haag
vrijdag 11 september 2009
20:00
Tineke Schouten
Beatrix Theater, Utrecht
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Boheems
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 12 september 2009
20:00
Tineke Schouten
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
De Cabaretpoel: Vier keer is Leuk
Catharinakapel, Harderwijk
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Boheems
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Arie Koomen - Een Avondje Bergkamp
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Wim Helsen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zondag 13 september 2009
20:00
Tineke Schouten
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 15 september 2009
Dedication
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Het Park, Hoorn
woensdag 16 september 2009
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Lebbis
Theater De Veste, Delft
donderdag 17 september 2009
Sara Kroos - Boheems
De Poorterij, Zaltbommel
Dedication
Het Kielzog, Hoogezand
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Lebbis
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Por Dios
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 18 september 2009
Sara Kroos - Boheems
De Poorterij, Zaltbommel
Dedication
Schouwburg Ogterop, Meppel
Javier Guzman - Por Dios
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Buena Vista
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 19 september 2009
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Reehorst, Ede
Een Avondje Bergkamp
Het Evertshuis, Bodegraven
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Javier Guzman
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dedication
Theater de Purmaryn, Purmerend
zondag 20 september 2009
Jandino Asporaat - Buena Vista
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
maandag 21 september 2009
Hard Gras on Tour
Lux, Nijmegen
dinsdag 22 september 2009
20:15
Veldhuis & Kemper
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ashton Brothers
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Ronald Goedemondt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 23 september 2009
20:00
Cabarestafette
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jochem Myjer
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - More Human Than Human
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
20:00
Kees Torn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Leon van der Zanden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Karin Bruers - Bruers for President
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Javier Guzman - Por Dios
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Hans Liberg
Theater De Veste, Delft