Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Azijnfabriek
Roermond
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. De Brouckere
Torhout
20:30
Werftheater
Utrecht
Het Trefpunt
Warmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Strombeek
Grimbergen
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
P3
Purmerend
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
De Reehorst
Ede
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Weijer
Boxmeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Metropool
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fidei et Arti
Oudenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Aan de Slinger
Houten
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Dok6
Panningen
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Flint
Amersfoort
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
vrijdag 04 december 2009
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Bas Birker / Chris van der Ende
De Azijnfabriek, Roermond
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
en noem het maar vrienden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Brouckere, Torhout
20:30
Murth Mossel
Werftheater, Utrecht
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Het Trefpunt, Warmond
zaterdag 05 december 2009
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Arie Koomen
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Strombeek, Grimbergen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Murth Mossel
Werftheater, Utrecht
zondag 06 december 2009
Daniel Arends - Geen excuses
P3, Purmerend
20:15
Alex Klaasen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 07 december 2009
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Leidse Schouwburg, Leiden
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Club Melchior
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 08 december 2009
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Sara Kroos - Boheems
De Reehorst, Ede
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Onno Innemee - De Spooktrein
Agnietenhof, Tiel
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater de Schalm, Veldhoven
Dedication
De Maaspoort, Venlo
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 09 december 2009
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Weijer, Boxmeer
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Mans Genoeg
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - Ridder
Theater De Omval, Diemen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Parktheater, Eindhoven
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Boheems
Singer Theater, Laren
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Altijd Verder
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Onno Innemee - De Spooktrein
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Buena Vista
Fidei et Arti, Oudenbosch
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hete vrede
van Beresteyn, Veendam
20:00
Arie Koomen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 10 december 2009
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Maagd, Bergen op Zoom
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Kennemer Theater, Beverwijk
Roué Verveer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kristel Zweers - Ruig
De Molenberg, Delfzijl
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Altijd Verder
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
De Meerpaal, Dronten
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Parktheater, Eindhoven
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sven Ratzke - dEBUT
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sex & drugs & Hoog Barok
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Boheems
Het Kielzog, Hoogezand
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Aan de Slinger, Houten
Hete vrede
Fulcotheater, IJsselstein
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Eric van Sauers - Ridder
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Bussel, Oosterhout
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Dok6, Panningen
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Markant Uden, Uden
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Richard Groenendijk - Terug bij af
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 11 december 2009
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Flint, Amersfoort
20:00
Youp van 't Hek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Posttheater, Arnhem
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kattendans, Bergeijk
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel