Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
G.C. Hof Ten Hemelrijck
Opwijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Capitole
Gent
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
De Vieze Gasten
Gent
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Flint
Amersfoort
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
C.C. Liedekerke
Liedekerke
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Posttheater
Arnhem
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Cultura
Ede
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
C.C. De Steiger
Menen
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Capitole
Gent
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Munttheater
Weert
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Cultura
Ede
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Cultura
Ede
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Musis
Arnhem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. De Werft
Geel
Chassé Theater
Breda
20:00
Cultura
Ede
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
woensdag 18 april 2012
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 19 april 2012
20:00
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arie Koomen / Edo Brunner
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
G.C. Hof Ten Hemelrijck, Opwijk
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
De Oosterpoort, Groningen
20:15
C3 - Wil je in ons groepje?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Theater De Veste, Delft
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Enge Buren - Reuring
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Erik van Muiswinkel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
Capitole, Gent
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jeroen Leenders
C.C. De Ploter, Ternat
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Johan Goossens - maandag
Theater De Veste, Delft
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
De Vieze Gasten, Gent
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Maaspoort, Venlo
20:15
LOS muziektheater - FCKD
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. De Zandloper, Wemmel
20:00
Nina de la Croix - Bas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Prismare, Enschede
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Zaantheater, Zaandam
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Flint, Amersfoort
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
21:00
Stand-Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Theo Maassen - Met alle respect
Chassé Theater, Breda
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 20 april 2012
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Theater Zinin, Nijverdal
Arie Koomen / Edo Brunner
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
Arno van der Heyden - Zo.
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Liedekerke, Liedekerke
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Jan van Besouw, Goirle
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Chassé Theater, Breda
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Posttheater, Arnhem
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Ellen Dikker - Fjord
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Parktheater, Eindhoven
20:00
Enge Buren - Reuring
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Eric Koller
Hoftheater, Raalte
20:00
Eric Koller - Nieuw programma
Hoftheater, Raalte
20:00
Erik van Muiswinkel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang
Cultura, Ede
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Gili - Iedereen paranormaal
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. De Steiger, Menen
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Theater Idea, Soest
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Capitole, Gent
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jeroen Leenders
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Posthuis Theater, Heerenveen
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Diligentia, Den Haag
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jörgen Raymann
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Kristel Zweers - Puur
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Munttheater, Weert
20:30
LOS muziektheater - FCKD
BREStheater, Brielle
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
One Night With Joan
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Pieterse en van Pamelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch
Cultura, Ede
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Robbert Jan Proos - Everest
Cultura, Ede
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Musis, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. De Werft, Geel
Theo Maassen - Met alle respect
Chassé Theater, Breda
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
Cultura, Ede
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Schaffelaartheater, Barneveld