Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Mythe
Goes
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
S.C.C. De Enck
Oirschot
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. De Werft
Geel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Idea
Soest
Theater Dongepark
Dongen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Colosseum Dokkum
Dokkum
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. De Pas
Heesch
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Dok6
Panningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. Cromwiel
Steenbergen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C Warenar
Wassenaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater `t Spieker
Eibergen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Theater Dongepark
Dongen
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
dinsdag 24 november 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Reggehof, Goor
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Posi-tien
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 25 november 2009
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Mythe, Goes
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Kom, Nieuwegein
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Parktheater, Eindhoven
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
C.C. De Werft, Geel
Roué Verveer - Mans Genoeg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Agnietenhof, Tiel
donderdag 26 november 2009
Javier Guzman - Por Dios
Theaterhotel Almelo, Almelo
Daniel Arends - Geen excuses
Theater Idea, Soest
Eric van Sauers - Ridder
Theater Dongepark, Dongen
Onno Innemee - De Spooktrein
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Schudden - Ruis
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Arie Koomen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Venray, Venray
Hans Teeuwen Zingt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ronald Goedemondt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Hete vrede
Posttheater, Arnhem
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
MIDI Tilburg, Tilburg
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Goudse Schouwburg, Gouda
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Dok6, Panningen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Diligentia, Den Haag
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Een Frisse Wind
De Kattendans, Bergeijk
Freek de Jonge
Colosseum Dokkum, Dokkum
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
20:30
Bas Marée & Johan Hoogeboom / Roemer van der Steeg
C.C. Zundert, Zundert
Micha Wertheim - Voor De Grap
C.C. De Pas, Heesch
Roué Verveer - Mans Genoeg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 27 november 2009
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jörgen Raymann - Familyman
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Javier Guzman - Por Dios
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Sex & drugs & Hoog Barok
Leidse Schouwburg, Leiden
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Schudden - Ruis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Silvester
Dok6, Panningen
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Cultura, Ede
Dedication
C.C. Den Herd, Bladel
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Herbakker, Eeklo
Een Avondje Bergkamp
C.C. Cromwiel, Steenbergen
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kristel Zweers - Ruig
C.C. Achterolmen, Maaseik
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
C.C Warenar, Wassenaar
Onno Innemee - De Spooktrein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 28 november 2009
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Schudden - Ruis
Theater `t Spieker, Eibergen
21:00
Jeroen van Merwijk - Dat moet meneer van Merwijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Theater Dongepark, Dongen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater de Tobbe, Voorburg
Dedication
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Schouwburg Cuijk, Cuijk