Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
C.C. De Werft
Geel
Chassé Theater
Breda
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Mythe
Goes
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Chassé Theater
Breda
Colosseum Dokkum
Dokkum
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Dongepark
Dongen
Theater Idea
Soest
Theaterhotel Almelo
Almelo
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Cromwiel
Steenbergen
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. Den Herd
Bladel
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Dok6
Panningen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Kerkrade
Kerkrade
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Deurne
Deurne
20:30
C.C. Zundert
Zundert
De Cammeleur
Dongen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Reehorst
Ede
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Schouwburg Almere
Almere
woensdag 25 november 2009
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
C.C. De Werft, Geel
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Maaspoort, Venlo
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Parktheater, Eindhoven
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Posttheater, Arnhem
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Lochem, Lochem
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Mythe, Goes
donderdag 26 november 2009
Roué Verveer - Mans Genoeg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Micha Wertheim - Voor De Grap
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Bas Marée & Johan Hoogeboom / Roemer van der Steeg
C.C. Zundert, Zundert
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
Freek de Jonge
Colosseum Dokkum, Dokkum
Droog Brood - Een Frisse Wind
De Kattendans, Bergeijk
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Diligentia, Den Haag
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Dok6, Panningen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Goudse Schouwburg, Gouda
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
MIDI Tilburg, Tilburg
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hete vrede
Posttheater, Arnhem
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Hans Teeuwen Zingt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ronald Goedemondt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Venray, Venray
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Arie Koomen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Schudden - Ruis
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Onno Innemee - De Spooktrein
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - Ridder
Theater Dongepark, Dongen
Daniel Arends - Geen excuses
Theater Idea, Soest
Javier Guzman - Por Dios
Theaterhotel Almelo, Almelo
vrijdag 27 november 2009
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Agnietenhof, Tiel
Onno Innemee - De Spooktrein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
C.C Warenar, Wassenaar
Kristel Zweers - Ruig
C.C. Achterolmen, Maaseik
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Een Avondje Bergkamp
C.C. Cromwiel, Steenbergen
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Herbakker, Eeklo
Dedication
C.C. Den Herd, Bladel
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Cultura, Ede
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Silvester
Dok6, Panningen
Schudden - Ruis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Sex & drugs & Hoog Barok
Leidse Schouwburg, Leiden
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Javier Guzman - Por Dios
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jörgen Raymann - Familyman
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater Kerkrade, Kerkrade
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 28 november 2009
Hete vrede
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Eric van Sauers - Ridder
C.C. Deurne, Deurne
20:30
Daniël van Veen
C.C. Zundert, Zundert
Leon van der Zanden - Cola
De Cammeleur, Dongen
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Maagd, Bergen op Zoom
Freek de Jonge
De Reehorst, Ede
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
De Schattelijn, Geertruidenberg
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kennemer Theater, Beverwijk
Sex & drugs & Hoog Barok
Leidse Schouwburg, Leiden
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Posttheater, Arnhem
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere