Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
CK Theater
Roermond
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Muzeval
Emmen
C.C. Westrand
Dilbeek
20:15
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater Fabriek Amsterdam
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Kadans
Wuustwezel
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
De Poorterij
Zaltbommel
Zaantheater
Zaandam
C.C. Kadans
Wuustwezel
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
23:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Omval
Diemen
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Sneek
Sneek
zaterdag 17 oktober 2009
20:00
Arie Koomen
Schouwburg Almere, Almere
zondag 18 oktober 2009
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Arie Koomen
Schouwburg Almere, Almere
maandag 19 oktober 2009
Hard Gras on Tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 20 oktober 2009
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sex & drugs & Hoog Barok
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 21 oktober 2009
Dedication
van Beresteyn, Veendam
20:15
Ali B - Wie Ali zegt, moet B zeggen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
CK Theater, Roermond
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
S.C.C. De Enck, Oirschot
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Guido Weijers
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Hasselt, Hasselt
20:15
Sara Kroos - Boheems
Theater De Veste, Delft
Sex & drugs & Hoog Barok
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 22 oktober 2009
20:30
Mark van de Veerdonk, Ranjaneurose
C.C. Zundert, Zundert
20:15
NIKE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Purper
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers
Theater De Muzeval, Emmen
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Westrand, Dilbeek
20:15
Sara Kroos - Boheems
Theater De Veste, Delft
Hard Gras on Tour
Kennemer Theater, Beverwijk
Dedication
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Da Bounce Comedy Nights
Theater Fabriek Amsterdam, Amsterdam
Sex & drugs & Hoog Barok
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 23 oktober 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Kadans, Wuustwezel
Guido Weijers
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Veelvraat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Hard Gras on Tour
De Oosterpoort, Groningen
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater de Kampanje, Den Helder
Dedication
De Maagd, Bergen op Zoom
Sex & drugs & Hoog Barok
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 24 oktober 2009
20:30
Voor de Leeuwen
C.C. Zundert, Zundert
Daniël Arends
De Poorterij, Zaltbommel
Jandino Asporaat - Buena Vista
Zaantheater, Zaandam
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Kadans, Wuustwezel
Guido Weijers
Schouwburg Venray, Venray
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater de Hofnar, Valkenswaard
23:00
Da Bounce Comedy Nights
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Pablo Francisco
013, Tilburg
20:00
LOS
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater De Winsinghhof, Roden
Hard Gras on Tour
Parktheater, Eindhoven
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Agora Theater Druten, Druten
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg de Lawei, Drachten
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater De Omval, Diemen
Dedication
Posttheater, Arnhem
Sex & drugs & Hoog Barok
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 25 oktober 2009
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Pablo Francisco
Melkweg, Amsterdam
maandag 26 oktober 2009
20:30
Winnaars GSCF 2008 & Cameretten 2008 - Kurk & Jorr
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Theo Maassen
Chassé Theater, Breda
dinsdag 27 oktober 2009
20:00
Als was het de eerste keer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hard Gras on Tour
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Arie Koomen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sex & drugs & Hoog Barok
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sara Kroos - Boheems
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Winnaars Leids Cabaret Festival & A.K.F. - Maarten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Lebbis - Hoe Laat Begint Het Schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 28 oktober 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:00
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sex & drugs & Hoog Barok
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sara Kroos - Boheems
Theater 't Speelhuis, Helmond
Guido Weijers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
23e Groninger Studenten Cabaretfestival - Halve fi
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Diligentia, Den Haag
20:15
Lebbis - Hoe Laat Begint Het Schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 29 oktober 2009
20:30
Wouter Deprez, Nieuw programma (Try-out)
C.C. Zundert, Zundert
Sex & drugs & Hoog Barok
Zaantheater, Zaandam
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Agnew - More Human Than Human
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Sara Kroos - Boheems
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Arie Koomen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hard Gras on Tour
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Maarten van Roozendaal
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Guido Weijers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
23e Groninger Studenten Cabaretfestival - Halve fi
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Diligentia, Den Haag
20:15
Lebbis - Hoe Laat Begint Het Schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 30 oktober 2009
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Guido Weijers met 'De oudejaarsconference 2009'
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Voor god noch vaderland
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Sneek, Sneek