Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
C.C. De Zaal
Heythuysen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
M.C. Track
Kortrijk
20:00
M.C. Track
Kortrijk
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:15
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
woensdag 28 maart 2012
20:00
Richard Groenendijk
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Karin Bloemen - Absobloodylutely Bloemiliciously
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arie Koomen / Edo Brunner
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
C.C. De Zaal, Heythuysen
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Bert Visscher
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
De Muze, Noordwijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Muze, Noordwijk
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
De Warande, Turnhout
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
donderdag 29 maart 2012
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Thijs Maas - Genade
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Musis, Arnhem
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Kommil Foo
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:00
Nina de la Croix - Bas
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Spant!, Bussum
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Theater De Veste, Delft
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Diligentia, Den Haag
20:00
Enge Buren - Reuring
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
De Meerpaal, Dronten
20:00
Ellen Dikker - Fjord
Wilminktheater, Enschede
20:15
Karin Bloemen - Absobloodylutely Bloemiliciously
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Richard Groenendijk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen
M.C. Track, Kortrijk
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
M.C. Track, Kortrijk
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Arjan Ederveen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kristel Zweers - Puur
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
De Warande, Turnhout
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
De Warande, Turnhout
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Markant Uden, Uden
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Bert Visscher
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 30 maart 2012
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Flint, Amersfoort
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Kristel Zweers - Puur
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Cabaret Factory
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Gedreven...
Meervaart, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier
Het Fijnhout Theater, Amsterdam
Theo Maassen - Met alle respect
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Kommil Foo
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
BREStheater, Brielle
20:00
Eric Koller
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Diligentia, Den Haag
20:00
Enge Buren - Reuring
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Thijs van Domburg
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
Theater De Omval, Diemen
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Info Ernesto & Marcellino & Wilfried Finkers - Het
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Daniël Samkalden
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:00
Ellen Dikker - Fjord
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Merksem, Merksem
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Stadstheater de Bond, Oldenzaal