Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Venray
Venray
Parktheater
Eindhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Spiegel
Zwolle
De Maaspoort
Venlo
Volckaert Theater
Dongen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
De Weijer
Boxmeer
Wilminktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Maaspoort
Venlo
Chassé Theater
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Fulcotheater
IJsselstein
Munttheater
Weert
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kennemer Theater
Beverwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Lochem
Lochem
Wilminktheater
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Aan de Slinger
Houten
Den Dullaert
Hulst
20:15
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
S.C.C. De Enck
Oirschot
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Zaantheater
Zaandam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Purmaryn
Purmerend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Achterom
Hilversum
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
De Eendracht
Gemert
Swanla Theater
Zevenhuizen
Diligentia
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Aan de Slinger
Houten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Kolk
Assen
20:00
Zaantheater
Zaandam
Musis
Arnhem
dinsdag 31 maart 2009
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Overgang
Deventer Schouwburg, Deventer
John Buijsman - BUK
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Purmaryn, Purmerend
Footloose
Schouwburg Venray, Venray
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Parktheater, Eindhoven
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater de Bussel, Oosterhout
Acda en de Munnik - Spelen
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 01 april 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Volckaert Theater, Dongen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Niké
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Nikè
Theater aan de Schie, Schiedam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Harmonie, Leeuwarden
Kees Torn - Einde Verhaal
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer - De Rust Zelve
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
Harry Glotzbach - Pura Vida
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Footloose
Schouwburg Venray, Venray
Eric van Sauers - Ridder
De Weijer, Boxmeer
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
donderdag 02 april 2009
Wouter Deprez - Eelt
Theater de Koornbeurs, Franeker
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater 't Speelhuis, Helmond
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Waan
Fulcotheater, IJsselstein
Micha Wertheim - Voor De Grap
Munttheater, Weert
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Schouwburg Almere, Almere
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eric van Sauers - Ridder
Kennemer Theater, Beverwijk
Ellen Dikker - Toendra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - iClaudia
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Brokstukken - Rode Dwerg
Schouwburg Lochem, Lochem
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
20:00
A Night of Comedy
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 03 april 2009
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Aan de Slinger, Houten
Silvester Zwaneveld
Den Dullaert, Hulst
20:15
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Posttheater, Arnhem
20:00
Olaf en Jasper
SplotsZ, Roelofarendsveen
Nathalie Baartman - Los
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Mark van de Veerdonk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
John Buijsman - BUK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Claudia de Breij - iClaudia
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Anuar - Ongeremd
Theater Achterom, Hilversum
zaterdag 04 april 2009
20:00
Wouter Deprez - Eelt
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Wouter Deprez - Eelt
Theater PePijn, Den Haag
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Parktheater, Eindhoven
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
De Eendracht, Gemert
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Swanla Theater, Zevenhuizen
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Los
Theater Zinin, Nijverdal
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Kristel Zweers - Ruig
Kennemer Theater, Beverwijk
Kees Torn - Einde Verhaal
De Kattendans, Bergeijk
Jörgen Raymann - Familyman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
John Buijsman - BUK
Theater Aan de Slinger, Houten
Harry Glotzbach - Pura Vida
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - Axestos
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Tobbe, Voorburg
Claudia de Breij - iClaudia
Theater 't Speelhuis, Helmond
Brokstukken - Rode Dwerg
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater De Kolk, Assen
20:00
A Night of Comedy
Zaantheater, Zaandam
zondag 05 april 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem