Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
De Pit
Terneuzen
Chassé Theater
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Willem II Stadion
Tilburg
Willem II Stadion
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Willem II Stadion
Tilburg
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Capitole
Gent
Orpheus
Apeldoorn
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
So What!
Gouda
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Almere
Almere
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Het Kielzog
Hoogezand
De Poorterij
Zaltbommel
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Poorterij
Zaltbommel
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Orpheus
Apeldoorn
Het Evertshuis
Bodegraven
De Reehorst
Ede
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Lux
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
vrijdag 19 juni 2009
20:00
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
Chassé Theater, Breda
zaterdag 20 juni 2009
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen
Leon van der Zanden - Cola
Chassé Theater, Breda
zondag 21 juni 2009
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 23 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 24 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 25 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 26 juni 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
zaterdag 27 juni 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Parktheater, Eindhoven
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
zondag 28 juni 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
dinsdag 30 juni 2009
Footloose
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
woensdag 01 juli 2009
Footloose
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 02 juli 2009
Footloose
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 03 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 05 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 09 juli 2009
Footloose
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 10 juli 2009
Footloose
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Adje & Theo, Adjes Losse Vlodders, cabaret met Adj
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
zaterdag 11 juli 2009
20:00
Leon van der Zanden
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Footloose
Capitole, Gent
zondag 12 juli 2009
Footloose
Orpheus, Apeldoorn
zaterdag 08 augustus 2009
Daniël Arends / Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
donderdag 20 augustus 2009
21:00
Daniël Arends
Zuiderparktheater, Den Haag
zaterdag 22 augustus 2009
Henry van Loon / Jan Jaap van der Wal
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
woensdag 26 augustus 2009
14:00
VET kindercabaret
Zuiderparktheater, Den Haag
dinsdag 01 september 2009
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater Walhalla, Rotterdam
Dedication
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
woensdag 02 september 2009
Dedication
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
donderdag 03 september 2009
Dedication
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 04 september 2009
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater Bouwkunde, Deventer
Guido Weijers - Axestos
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dedication
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jules Deelder
So What!, Gouda
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 05 september 2009
Dedication
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 06 september 2009
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Parktheater, Eindhoven
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Maaspoort, Venlo
dinsdag 08 september 2009
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 09 september 2009
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 10 september 2009
20:30
Pieter Derks
Zuiderparktheater, Den Haag
Javier Guzman - Por Dios
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten
Beatrix Theater, Utrecht
vrijdag 11 september 2009
Sara Kroos - Boheems
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Tineke Schouten
Beatrix Theater, Utrecht
zaterdag 12 september 2009
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Wim Helsen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arie Koomen - Een Avondje Bergkamp
Schouwburg Almere, Almere
Sara Kroos - Boheems
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Cabaretpoel: Vier keer is Leuk
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Tineke Schouten
Beatrix Theater, Utrecht
zondag 13 september 2009
20:00
Tineke Schouten
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 15 september 2009
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dedication
Parktheater, Eindhoven
woensdag 16 september 2009
20:15
Lebbis
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
donderdag 17 september 2009
Javier Guzman - Por Dios
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Lebbis
Theater De Veste, Delft
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Dedication
Het Kielzog, Hoogezand
Sara Kroos - Boheems
De Poorterij, Zaltbommel
vrijdag 18 september 2009
Jandino Asporaat - Buena Vista
Zaantheater, Zaandam
Javier Guzman - Por Dios
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dedication
Schouwburg Ogterop, Meppel
Sara Kroos - Boheems
De Poorterij, Zaltbommel
zaterdag 19 september 2009
Dedication
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Javier Guzman
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
Een Avondje Bergkamp
Het Evertshuis, Bodegraven
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Reehorst, Ede
zondag 20 september 2009
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jandino Asporaat - Buena Vista
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 21 september 2009
Hard Gras on Tour
Lux, Nijmegen
dinsdag 22 september 2009
20:15
Ronald Goedemondt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ashton Brothers
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Veldhuis & Kemper
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 23 september 2009
20:15
Hans Liberg
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Por Dios
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Karin Bruers - Bruers for President
Theater de Hofnar, Valkenswaard