Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
P3
Purmerend
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Spant!
Bussum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
't Zand
Maarssen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Tivoli
Utrecht
vrijdag 18 januari 2008
20:30
Wieke Garcia
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 19 januari 2008
20:15
Hendrick-Jan de Stuntman
Diligentia, Den Haag
Kommil Foo
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 20 januari 2008
20:30
Vuurwals
Theater PePijn, Den Haag
maandag 21 januari 2008
Jörgen Raymann
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
NUHR
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 22 januari 2008
Claudia de Breij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Op sterk water
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Samba Schutte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 23 januari 2008
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Bert Visscher
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Bert Visscher
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Claudia de Breij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Comedy Explosion
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Enge Buren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Samba Schutte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 24 januari 2008
20:00
Arie en Silvester
Twentse Schouwburg, Enschede
20:15
Claudia de Breij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Comedy Explosion
P3, Purmerend
20:30
Droog Brood
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jetty Mathurin
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Joep Onderdelinden
Theater De Veste, Delft
20:00
Najib Amhali
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Storm - Open Podium voor Aanstormend Theatertalent
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ted Griffioen
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 25 januari 2008
20:00
Arie en Silvester
Twentse Schouwburg, Enschede
20:15
Claudia de Breij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Droog Brood
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali
Spant!, Bussum
20:15
Roué Verveer
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Ted Griffioen
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Vliegende Panters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 26 januari 2008
20:30
Berit Companjen / Willemijn Smeets
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Claudia de Breij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Droog Brood
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Mylou Frencken
Diligentia, Den Haag
20:30
Tournee 1
Theater de Tobbe, Voorburg
maandag 28 januari 2008
20:30
Jhanna Houweling
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 29 januari 2008
20:15
A Night of Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Giphart, Chabot en Bril
Twentse Schouwburg, Enschede
20:30
Jhanna Houweling
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Joep Onderdelinden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Vliegende Panters
Twentse Schouwburg, Enschede
woensdag 30 januari 2008
20:15
Eric van Sauers
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Gedignag
Vera, Groningen
20:30
Jhanna Houweling
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Joep Onderdelinden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Katinka Polderman
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
donderdag 31 januari 2008
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Cameretten Finaletoernee 2007
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Droog Brood
Diligentia, Den Haag
20:15
Eric van Sauers
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
In concert
Musis, Arnhem
Roué Verveer
't Zand, Maarssen
vrijdag 01 februari 2008
20:15
Eric van Sauers
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Giphart. Chabot. Bril
Diligentia, Den Haag
20:15
Hassans Angels
Spant!, Bussum
20:30
Pieter van Empelen en Caroline van de Burgt
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 02 februari 2008
21:30
Bert Gabriels: Gestorven Onzin
Bibelot, Dordrecht
20:30
Daniël Samkalden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Eric van Sauers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Rob Urgert en Bastiaan Geleijnse
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Samba Schutte
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 03 februari 2008
20:30
Daniël Samkalden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Eric van Sauers
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 04 februari 2008
20:00
Comedytrain
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 05 februari 2008
20:30
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jetty Mathurin
Theater De Veste, Delft
woensdag 06 februari 2008
20:15
Boom Chicago
Diligentia, Den Haag
21:00
Comedy Explosion
Theater De Veste, Delft
20:30
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Howard Komproe
Zaantheater, Zaandam
20:00
Ronald Goedemondt
Twentse Schouwburg, Enschede
20:30
X3 Kleinkunst
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 07 februari 2008
20:00
Arie en Silvester
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Daniël van Veen / Ibo Bakker
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jaap Mulder
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Ronald Goedemondt
Theater De Veste, Delft
20:15
Rooyackers, Kamps en Kamps
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Vincent Bijlo
Theater de Speeldoos, Baarn
vrijdag 08 februari 2008
20:30
Daniël van Veen / Ibo Bakker
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Geen Familie
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Groot Niet Te Vermijden
Diligentia, Den Haag
20:00
Hardcore comedy avond
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:30
Joep Onderdelinden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Plien en Bianca
Spant!, Bussum
zaterdag 09 februari 2008
20:15
Claudia de Breij
Zaantheater, Zaandam
20:15
Groot Niet Te Vermijden
Diligentia, Den Haag
20:30
Joep Onderdelinden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Marco van Es
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Roué Verveer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 10 februari 2008
Hans Teeuwen Zingt
Tivoli, Utrecht