Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Groene Engel
Oss
Lindenberg Theater
Nijmegen
Markant Uden
Uden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Prinsenhof
Best
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Wilminktheater
Enschede
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Enck
Oirschot
Aloys
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
Musis
Arnhem
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Eendracht
Gemert
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
LAKtheater
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Maaspoort
Venlo
21:30
Xinix
Nieuwendijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Meervaart
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
zaterdag 09 mei 2009
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
20:30
Comedytrain
Groene Engel, Oss
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Footloose
Markant Uden, Uden
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jaap Mulder
Prinsenhof, Best
Jandino Asporaat - Buena Vista
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Por Dios
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jim Speelmans
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Familyman
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kees Torn - Einde Verhaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Wilminktheater, Enschede
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Enck, Oirschot
Nathalie Baartman - Los
Aloys, Eindhoven
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater 't Speelhuis, Helmond
Silvester Zwaneveld
Musis, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Tobbe, Voorburg
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Vincent Geers - Overdaad
De Eendracht, Gemert
zondag 10 mei 2009
Footloose
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Purmaryn, Purmerend
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 11 mei 2009
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jetty Mathurin
Theater De Willem, Papendrecht
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 12 mei 2009
20:15
Alex Klaasen - Eindelijk alleen
Theater aan de Schie, Schiedam
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Footloose
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Overgang
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lenette van Dongen - Nikè
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal.. (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 13 mei 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Anuar - Ongeremd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Footloose
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
John Buijsman - BUK
LAKtheater, Leiden
Karin Bloemen - Overgang
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo
Schouwburg Het Park, Hoorn
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Nikè
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leon van der Zanden - Cola
C.C. De Pas, Heesch
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Leidse Schouwburg, Leiden
donderdag 14 mei 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Anuar - Ongeremd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ernst van der Pasch
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Footloose
Schouwburg de Lawei, Drachten
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
John Buijsman - BUK
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kees Torn - Einde Verhaal
Chassé Theater, Breda
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Op Sterk Water
Diligentia, Den Haag
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Zuidplein, Rotterdam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Ogterop, Meppel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Vincent Geers - Overdaad
Theater De Leest, Waalwijk
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
vrijdag 15 mei 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Boom Chicago
De Maaspoort, Venlo
21:30
Comedy Explosion
Xinix, Nieuwendijk
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Footloose
Schouwburg de Lawei, Drachten
Guido Weijers - AXESTOS
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jandino Asporaat - Buena Vista
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
John Buijsman - BUK
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Jörgen Raymann - Familyman
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees Torn - Einde Verhaal
Chassé Theater, Breda