Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Den Herd
Bladel
Spant!
Bussum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Reehorst
Ede
Aloys
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
De Eendracht
Gemert
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Harmonie
Leeuwarden
Lindenberg Theater
Nijmegen
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Groene Engel
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Markant Uden
Uden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koningstheater
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
LAKtheater
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Chassé Theater
Breda
20:15
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Schattelijn
Geertruidenberg
Jan van Besouw
Goirle
Theater Peeriscoop
Gorinchem
zaterdag 09 mei 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
C.C. Den Herd, Bladel
Jochem Myjer
Spant!, Bussum
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jim Speelmans
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees Torn - Einde Verhaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Anuar - Ongeremd
De Reehorst, Ede
Nathalie Baartman - Los
Aloys, Eindhoven
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
20:00
A Night of Comedy
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Wilminktheater, Enschede
Vincent Geers - Overdaad
De Eendracht, Gemert
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jandino Asporaat - Buena Vista
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jörgen Raymann - Familyman
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Comedytrain
Groene Engel, Oss
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Footloose
Markant Uden, Uden
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Javier Guzman - Por Dios
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Tobbe, Voorburg
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater De Storm, Winterswijk
zondag 10 mei 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Footloose
Markant Uden, Uden
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 11 mei 2009
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jetty Mathurin
Theater De Willem, Papendrecht
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 12 mei 2009
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Overgang
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal.. (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Nikè
Cpunt Theater, Hoofddorp
Footloose
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Leidse Schouwburg, Leiden
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Alex Klaasen - Eindelijk alleen
Theater aan de Schie, Schiedam
Kommil Foo
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 13 mei 2009
Karin Bloemen - Overgang
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jochem Myjer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Cola
C.C. De Pas, Heesch
Lenette van Dongen - Nikè
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kommil Foo
Schouwburg Het Park, Hoorn
Footloose
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Leidse Schouwburg, Leiden
John Buijsman - BUK
LAKtheater, Leiden
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Anuar - Ongeremd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 14 mei 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Almere, Almere
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kees Torn - Einde Verhaal
Chassé Theater, Breda
20:15
Op Sterk Water
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Footloose
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochem Myjer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Ogterop, Meppel
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Ernst van der Pasch
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Anuar - Ongeremd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Vincent Geers - Overdaad
Theater De Leest, Waalwijk
John Buijsman - BUK
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 15 mei 2009
Jochem Myjer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Meervaart, Amsterdam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Kolk, Assen
Kees Torn - Einde Verhaal
Chassé Theater, Breda
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo
Schouwburg de Lawei, Drachten
Footloose
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
De Schattelijn, Geertruidenberg
Silvester Zwaneveld
Jan van Besouw, Goirle
John Buijsman - BUK
Theater Peeriscoop, Gorinchem