Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Diligentia
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Studio K
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Dok6
Panningen
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
14:30
Theater Rotonde
Borger
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Flint
Amersfoort
19:45
J.C. Pardoes
Hoogwoud
S.C.C. De Schakel
Heerhugowaard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Markant Uden
Uden
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Nieuwe KHL
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Spant!
Bussum
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zondag 16 november 2008
20:30
Daniël Samkalden
Theater PePijn, Den Haag
maandag 17 november 2008
20:15
Plien en Bianca
Markant Uden, Uden
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Opdat ik niet vergeet
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Freek de Jonge : De Limiet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 18 november 2008
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
20:15
Plien en Bianca
Markant Uden, Uden
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Opdat ik niet vergeet
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 19 november 2008
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
Manie! Manie!
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Andre Manuel
Metropool, Hengelo
20:15
Sara Kroos
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 20 november 2008
20:15
Hans Dorrestijn en Martin van Dijk
Diligentia, Den Haag
20:00
A Night of Comedy
Studio K, Amsterdam
20:30
Comedy Explosion
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 21 november 2008
20:15
Richard Groenendijk
Diligentia, Den Haag
20:00
Enge Buren
Dok6, Panningen
Manie! Manie! (Heideroosjes)
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
A Night of Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Comedy Explosion
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Theo van den Oever
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 22 november 2008
20:15
Wilko Terwijn
Diligentia, Den Haag
20:00
Jeroen van Merwijk - Graag meneer van Merwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Rooyackers, Kamps en Kamps
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Theo van den Oever
Theater PePijn, Den Haag
14:30
voorheen de bende
Theater Rotonde, Borger
maandag 24 november 2008
Jan Jaap van der Wal
Diligentia, Den Haag
woensdag 26 november 2008
20:15
Anuar / Rachid
Markant Uden, Uden
20:30
Vrouw Holland
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sonnema Comedy Night
Simplon, Groningen
donderdag 27 november 2008
20:00
Daniel Arends - Geen Excuses
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Mark van de Veerdonk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Enge Buren
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Jochen Otten
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 28 november 2008
20:15
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
20:00
A Night of Comedy
Flint, Amersfoort
19:45
Cabaret: Daniël Arends
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Enge Buren
S.C.C. De Schakel, Heerhugowaard
Manie! Manie! (Heideroosjes)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Karin Bruers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Jochen Otten
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 29 november 2008
Enge Buren
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Karin Bruers - Bruers for President (primière)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Arie Koomen : Uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Joop Visser
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 30 november 2008
Javier Guzman - Por Dios
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
maandag 01 december 2008
20:00
Safe Sex Comedyshow
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 02 december 2008
Enge Buren
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedytrain
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Speelman & Speelman - Thuis
Theater aan de Schie, Schiedam
woensdag 03 december 2008
20:15
Freek de Jonge
Diligentia, Den Haag
Manie! Manie! (Heideroosjes)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten : Posi-Tien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Javier Guzman
Theater de Hofnar, Valkenswaard
donderdag 04 december 2008
20:15
De Bloeiende Maagden
Markant Uden, Uden
Manie! Manie! (Heideroosjes)
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Tineke Schouten : Posi-Tien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Javier Guzman
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Brokstukken
Theater De Veste, Delft
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 05 december 2008
Enge Buren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij
Theater De Veste, Delft
20:30
Hetty Heyting
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 06 december 2008
Enge Buren
Posttheater, Arnhem
20:15
Marc-Marie Huijbregts : Opdat ik niet vergeet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Kees Torn
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Claudia de Breij
Theater De Veste, Delft
20:30
Hetty Heyting
Theater PePijn, Den Haag
zondag 07 december 2008
20:30
Daniël van Veen / Philip Walkate
De Nieuwe KHL, Amsterdam
Enge Buren
Posttheater, Arnhem
maandag 08 december 2008
20:00
Comedy Ball
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 09 december 2008
Hans Teeuwen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Enge Buren
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 10 december 2008
20:15
Jochem Myjer - De rust zelve
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
De Bloeiende Maagden
Theater De Veste, Delft
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 11 december 2008
20:00
Youp van 't Hek
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
20:15
Dolf Jansen
Markant Uden, Uden
20:30
Murth Mossel
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Ashton Brothers : Charlatans, a medicine show
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jochem Myjer - De rust zelve
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 12 december 2008
20:30
Richard Groenendijk - Na de wedstrijd
Chassé Theater, Breda
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
20:00
De Ploeg
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Ashton Brothers : Charlatans, a medicine show
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Daniël van Veen / Nina de la Croix
Theater PePijn, Den Haag
Manie! Manie! (Heideroosjes)
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 13 december 2008
20:00
De Ploeg
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Katinka Polderman : Polderman kachelt door
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Pieter Derks
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Daniël van Veen / Nina de la Croix
Theater PePijn, Den Haag
zondag 14 december 2008
Enge Buren
Spant!, Bussum
maandag 15 december 2008
20:15
Dolf Jansen
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 16 december 2008
20:15
Arie Koomen
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Enge Buren
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 17 december 2008
20:30
Ronald Goedemondt
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag