Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Klooster
Woerden
00:00
Veluvine
Nunspeet
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Werftheater
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Diligentia
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
De Dialoog
Ermelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ludens
Voorburg
00:00
De Zwaan
Uitgeest
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
van Beresteyn
Veendam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Cpunt Theater
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
DiamantTheater
Den Haag
00:00
Theater Hof 88
Almelo
woensdag 30 oktober 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Best of... Ton Kas
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 31 oktober 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Idea, Soest
20:00
Urbanus
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tineke Schouten - Hightlights
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Tuin, Leusden
Sara Kroos - Verte
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Weijer, Boxmeer
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Boerderij, Huizen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - De Ervaring
Het Klooster, Woerden
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Veluvine, Nunspeet
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Walhalla, Rotterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Hehobros
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Enge Buren - BASTA!
ATLAS Theater, Emmen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Bill Bailey
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Best of... Ton Kas
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Best of Stand-Up (NL)
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 01 november 2019
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Kulturhus Holten, Holten
Sara Kroos - Verte
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Dialoog, Ermelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lebbis - De Ervaring
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Zwaan, Uitgeest
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Klooster, Woerden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
van Beresteyn, Veendam
20:30
Hehobros
Zaantheater, Zaandam
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Omval, Diemen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verwachting, Ritthem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Patrizanen - Het leven an sich
BREStheater, Brielle
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Bill Bailey
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Anuar - EERLIJK
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Speeldoos, Baarn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 02 november 2019
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Urbanus
Wilminktheater, Enschede
20:00
Soundos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
DiamantTheater, Den Haag
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Hof 88, Almelo