Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:15
Flint
Amersfoort
19:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Wilminktheater
Enschede
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Bidler
Wergea
20:00
Theater de Mythe
Goes
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Munttheater
Weert
20:15
Flint
Amersfoort
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Parktheater
Eindhoven
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Ter Dilft
Bornem
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
C.C. Zundert
Zundert
21:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Pand P
Eindhoven
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
21:30
De Hallen Studio's
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Amare
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Chassé Theater
Breda
21:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
DNK
Assen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Figi Theater
Zeist
19:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Meervaart
Amsterdam
19:00
Meervaart
Amsterdam
maandag 24 april 2023
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 25 april 2023
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Flint, Amersfoort
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Flint, Amersfoort
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer - Net alsof
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Nathalie Baartman - SNAK
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Parktheater, Eindhoven
woensdag 26 april 2023
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
van Beresteyn, Veendam
Jan Beuving - Restante
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Net alsof
De Bidler, Wergea
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Theater de Mythe, Goes
Kevin Hart - Reality Check
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Uit Het Niets
Munttheater, Weert
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Flint, Amersfoort
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Parktheater, Eindhoven
donderdag 27 april 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Ter Dilft, Bornem
vrijdag 28 april 2023
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Ter Dilft, Bornem
Andries Tunru - In Theorie
Theater De Omval, Diemen
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Zundert, Zundert
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Theater De Veste, Delft
20:15
Herman van Veen - De voorstelling
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Ik Ga Stuk!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jay Francis
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Jo Koy
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Pand P, Eindhoven
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Merijn Scholten - Solo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
21:30
Raoul Heertje
De Hallen Studio's, Amsterdam
20:15
René Van Meurs - 2636
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Spant!, Bussum
20:00
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
TAFKAL What's in a name - Part II
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Yentl En De Boer - Modderkruipers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Amare, Den Haag
zaterdag 29 april 2023
Andries Tunru - In Theorie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Schouwburg Lochem, Lochem
Christel de Laat - Hoe dan?!
Chassé Theater, Breda
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Agnietenhof, Tiel
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Herman van Veen - De voorstelling
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Ik Ga Stuk!
Kennemer Theater, Beverwijk
Jack Whitehall
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma
DNK, Assen
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
René Van Meurs - 2636
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
TAFKAL
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Figi Theater, Zeist
zondag 30 april 2023
19:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 01 mei 2023
20:15
Arjen Lubach - Comedy Tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 02 mei 2023
20:15
Arjen Lubach - Comedy Tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Meervaart, Amsterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam