Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Almere
Almere
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
P3
Purmerend
20:30
Theater PePijn
Den Haag
14:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Perron
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Dok6
Panningen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
MIDI Tilburg
Tilburg
Theater de Mythe
Goes
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Kolk
Assen
20:30
Lakei
Helmond
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Bon theater
Medemblik
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
BREStheater
Brielle
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Agnietenhof
Tiel
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Klooster
Woerden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Het Klooster
Woerden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
vrijdag 05 november 2010
20:15
Mike Boddé
Diligentia, Den Haag
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Meervaart, Amsterdam
20:15
NUHR
Theater De Veste, Delft
20:30
Tijl Beckand
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 06 november 2010
20:00
Brigitte Kaandorp - Op weg naar de Kuip!
Patronaat, Haarlem
20:30
Carolien Borgers
Werftheater, Utrecht
20:15
Claudia de Breij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Gino Sancti
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Guido Weijers
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Diligentia, Den Haag
20:15
NUHR
Theater De Veste, Delft
20:00
Punchline Comedy Club
P3, Purmerend
20:30
Youssef El Moussaoui
Theater PePijn, Den Haag
zondag 07 november 2010
14:30
Marcel Verreck
Diligentia, Den Haag
maandag 08 november 2010
20:00
Brigitte Kaandorp
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 09 november 2010
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Comedytrain
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sara Kroos - Boheems
Theaterhotel Almelo, Almelo
Youp van´t Hek - Omdat de nacht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 10 november 2010
20:15
Arie Koomen / Menno Stam / Wilko Terwijn
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Harry Glotzbach - El Niño
Het Perron, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Kees Torn
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater De Omval, Diemen
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Theo Nijland
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
donderdag 11 november 2010
20:30
Amar
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater de Purmaryn, Purmerend
Joep Onderdelinden - Nat
Arsenaal Theater, Vlissingen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Lenette van Dongen met Hoogseizoen / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater de Tobbe, Voorburg
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Dok6, Panningen
20:15
Silvester
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
vrijdag 12 november 2010
20:15
AKF met Finalistentour
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Harry Glotzbach - El Niño
MIDI Tilburg, Tilburg
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Mythe, Goes
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater De Kolk, Assen
20:30
Leon Verdonschot / Nico Dijkshoorn
Lakei, Helmond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Walhalla, Rotterdam
Night of Comedy - News of Comedy
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Speelman & Speelman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Tom Slighting
Werftheater, Utrecht
zaterdag 13 november 2010
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
Harry Glotzbach - El Niño
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Bon theater, Medemblik
20:15
Martin Simek
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Walhalla, Rotterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
BREStheater, Brielle
20:30
Ronald Snijders - verkeerde benen
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Tom Slighting
Werftheater, Utrecht
zondag 14 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater De Lampegiet, Veenendaal
maandag 15 november 2010
20:15
Ivo & Friends - Time-Out!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Sara Kroos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
dinsdag 16 november 2010
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Femmage
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Kommil Foo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 17 november 2010
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Klooster, Woerden
20:15
Marijke Boon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sjaak Bral met Vaarwel 2010 / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 18 november 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Daniël Samkalden
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Gili
MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman
Boerderij, Zoetermeer
Joep Onderdelinden - Nat
Het Musiater, Zevenaar
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Klooster, Woerden
Maz Jobrani - Brown and Friendly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cpunt Theater, Hoofddorp