Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Thalia Theater
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Amstelborgh
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Vorstin
Hilversum
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Het Front
Vroomshoop
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Muze
Noordwijk
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Capellenborg Theater
Wijhe
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Achterom
Hilversum
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Posttheater
Arnhem
20:30
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
zaterdag 09 oktober 2010
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Kamps En Kamps
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jorrit Rogaar / Max van den Burg
Werftheater, Utrecht
20:30
Joep Onderdelinden - NAT (try-out)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 11 oktober 2010
20:00
Youp van 't Hek
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
dinsdag 12 oktober 2010
20:30
Night of Comedy - News of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 13 oktober 2010
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper
Diligentia, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Thalia Theater, IJmuiden
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kasper van Kooten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 14 oktober 2010
20:00
Gili interview
Amstelborgh, Amsterdam
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Kristel Zweers - Ruig
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Vorstin, Hilversum
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Markant Uden, Uden
20:30
André Manuel
Werftheater, Utrecht
20:15
Nigel Williams
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Richard Groenendijk. Terug bij af (reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
vrijdag 15 oktober 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Posttheater, Arnhem
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Musis, Arnhem
20:30
Berry Lussenburg
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Andermans veren Live!
Diligentia, Den Haag
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Idea, Soest
Alex Agnew - More Human Than Human
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Hester Macrander
Werftheater, Utrecht
20:00
Thijs Kemperink
Het Front, Vroomshoop
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater De Storm, Winterswijk
zaterdag 16 oktober 2010
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Tom Rhodes
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Roemer van der Steeg
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Muze, Noordwijk
20:00
Kristel Zweers - Ruig
Parkgebouw, Rijssen
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Hester Macrander
Werftheater, Utrecht
Joep Onderdelinden - Nat
van Beresteyn, Veendam
20:30
Jetty Mathurin - Jetty jubileert met liefde en ove
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Capellenborg Theater, Wijhe
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 17 oktober 2010
15:30
Oranje boven
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
dinsdag 19 oktober 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Roel Meijvis
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Purmaryn, Purmerend
woensdag 20 oktober 2010
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Nathalie Baartman
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
donderdag 21 oktober 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Nathalie Baartman
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Kamps En Kamps
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Klaas van der Eerden
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Ter Bescherming van de Jeugd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Joep Onderdelinden - Nat
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Murth Mossel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 22 oktober 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Posttheater, Arnhem
20:30
Kristel Zweers - Ruig
De Weijer, Boxmeer
20:30
Daniël Samkalden
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Rock-n-Roell - Roel Meijvis
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Kees Torn met Loze kreten / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Werftheater, Utrecht
20:30
Schudden - Noorderzon (try-out)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zaterdag 23 oktober 2010
20:30
Adres onbekend
Meervaart, Amsterdam
20:30
Daniël Samkalden
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Bouwkunde, Deventer
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Kamps En Kamps
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Werftheater, Utrecht
20:30
Jetty Mathurin
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 24 oktober 2010
20:30
Javier Guzman / Roel C. Verburg
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marcel Verreck
Diligentia, Den Haag