Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De binding
Zuid-Scharwoude
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:00
Pook
Oostknollendam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
C.C. Het spoor
Harelbeke
20:00
Podium onder de toren
Grootschermer
Martiniplaza
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Zuiderkroon
Antwerpen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
14:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Zuiderkroon
Antwerpen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Theater Kikker
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Omval
Diemen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Kikker
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
vrijdag 17 februari 2012
20:30
International Standup Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Van nare mensen en de dingen die kapot gaan
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Thijs van Domburg
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bert Visscher
Flint, Amersfoort
zaterdag 18 februari 2012
20:00
Nina de la Croix - Bas
De binding, Zuid-Scharwoude
20:00
Jörgen Raymann
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Junushoff Theater, Wageningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
De Hyena's
Werftheater, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Roel Meijvis - Rock N Roell
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Paul de Leeuw
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Pook, Oostknollendam
20:00
Leon van der Zanden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Arjan Ederveen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Het spoor, Harelbeke
20:00
Brokstukken - Three times a lady
Podium onder de toren, Grootschermer
Herman van Veen
Martiniplaza, Groningen
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Samkalden
Theater Concordia, Enschede
20:00
Jeroen Leenders
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Bazuin Oentsjerk / Karin Bloemen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Diligentia, Den Haag
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
BREStheater, Brielle
20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Hans Dorrestijn - Best of Hans
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Musis, Arnhem
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Posttheater, Arnhem
20:00
Gili - Iedereen paranormaal
De Zuiderkroon, Antwerpen
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Ellen Dikker - Fjord
Flint, Amersfoort
20:00
Purper - Helden
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 19 februari 2012
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Parktheater, Eindhoven
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Deventer Schouwburg, Deventer
14:00
Diederik van Vleuten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
De Zuiderkroon, Antwerpen
maandag 20 februari 2012
20:30
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Parktheater, Eindhoven
20:00
Najib Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
dinsdag 21 februari 2012
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Theater Kikker, Utrecht
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Paul de Leeuw
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jeffrey Spalburg - Thuus
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Parktheater, Eindhoven
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater De Omval, Diemen
Najib Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Roel Meijvis - Rock N Roell
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 22 februari 2012
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Theater Kikker, Utrecht
20:00
Purper - Helden
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jörgen Raymann
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Comedytrain
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Mythe, Goes
20:00
Paul de Leeuw
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Richard Groenendijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Musis, Arnhem
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Posttheater, Arnhem
donderdag 23 februari 2012
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C Warenar, Wassenaar