Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Dialoog
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Het Trefpunt
Warmond
Hoftheater
Raalte
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Overasselt Theater
Overasselt
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Molen
Beuningen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater RhederArt
Dieren
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
14:00
De Maaspoort
Venlo
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
AINSI
Maastricht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Molenberg
Delfzijl
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Luctor et Emergo
Rilland
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
zaterdag 08 december 2018
Martijn Kardol - Bang
BREStheater, Brielle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Chassé Theater, Breda
Jan Beuving - Rotatie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
William Boeva - Reset
De Dialoog, Ermelo
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kunstgreep, Oostzaan
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Muze, Noordwijk
Stefano Keizers - Erg Heel
De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Deventer Schouwburg, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Figi Theater, Zeist
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Alex Ploeg Ultimatum
Het Trefpunt, Warmond
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Hoftheater, Raalte
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Overasselt Theater, Overasselt
Patrick Laureij
Posthuis Theater, Heerenveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Posttheater, Arnhem
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Venray, Venray
Thomas Acda - Motel
Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Spant!, Bussum
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Bussel, Oosterhout
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kampanje, Den Helder
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Molen, Beuningen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Tuin, Leusden
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Matroesjka - Brainwash
Theater Hof 88, Almelo
Louise Korthals - Alles is er
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater RhederArt, Dieren
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:00
Abdelkader Secteur
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Purper - Purper's Passie
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Op Sterk Water - Een magische kerst
Theater Berkelland, Eibergen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Murth Mossel - Pauwer
DeMess, Naarden
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 09 december 2018
Anne-Marie Jung - Ram
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
14:00
Hay van Hoorn - Als het leven je niet meer lief heeft
De Maaspoort, Venlo
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 10 december 2018
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Julien Zaal / Ron Simpson
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 11 december 2018
Maartje & Kine - Vibrato
AINSI, Maastricht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Molenberg, Delfzijl
Hadewych Minis - Minis Plus
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Aan de Slinger, Houten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Purper - Purper's Passie
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Bussel, Oosterhout
woensdag 12 december 2018
Thomas Acda - Motel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Het Musiater, Zevenaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem