Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Floralis
Lisse
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
DNK
Assen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Cultura
Ede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Spant!
Bussum
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
21:00
Taverne
Bergen
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
Werftheater
Utrecht
maandag 20 januari 2020
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 21 januari 2020
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Yora Rienstra - UP
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
DNK, Assen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 22 januari 2020
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Odeon, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Zaantheater, Zaandam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Singer Theater, Laren
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lenette van Dongen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Cultura, Ede
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Veste, Delft
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Spant!, Bussum
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Maagd, Bergen op Zoom
21:00
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Echt Gebeurd op Reis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Rayen Panday - Trigger
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 23 januari 2020
Lebbis - De Ervaring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Zaantheater, Zaandam
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Venray, Venray
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Echt Gebeurd op Reis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Daan Boom - De Eerste
De Meenthe, Steenwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Hoftheater, Raalte
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Schouwburg Lochem, Lochem
Sara Kroos - Verte
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Cultura, Ede
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Hoge Woerd, De Meern
Najib Amhali - Waar was ik?
Spant!, Bussum
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
Murth Mossel - #NoFilter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rayen Panday - Trigger
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 24 januari 2020
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Enge Buren - BASTA!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Cabaret - Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht