Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Veste
Delft
Theater Kikker
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Poorterij
Zaltbommel
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
00:00
Het Musiater
Zevenaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Posttheater
Arnhem
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Kikker
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. Deurne
Deurne
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
21:30
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Oosterpoort
Groningen
De Schakel
Gilze
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
Figi Theater
Zeist
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Kielzog
Hoogezand
Het Veur Theater
Leidschendam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:15
Kursaal Oostende
Oostende
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Markant Uden
Uden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
Pook
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
woensdag 05 december 2018
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Veste, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 06 december 2018
Lenette van Dongen - Paradijskleier
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Matroesjka - Brainwash
Chassé Theater, Breda
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Bovengrens
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Poorterij, Zaltbommel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Deventer Schouwburg, Deventer
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Het Musiater, Zevenaar
Alex Ploeg Ultimatum
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Sounds Niets te verliezen
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Munttheater, Weert
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Enck, Oirschot
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
PURPER’s Passie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Lochem, Lochem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Arie & Silvester - Wie?!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rayen Panday - Fenomeen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Verwachting, Ritthem
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Louise Korthals - Alles is er
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Kardol - Bang
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thomas Acda - Motel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 07 december 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agnietenhof, Tiel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
William Boeva - Reset
C.C. De Schakel, Waregem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Deurne, Deurne
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Willem, Enschede
21:30
Jeroen Leenders - The Jeroen Leenders Experience
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Molenberg, Delfzijl
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Hadewych Minis - Minis Plus
De Oosterpoort, Groningen
Jochen Otten - Troosten
De Schakel, Gilze
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Diligentia, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Dok6, Panningen
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Figi Theater, Zeist
Louise Korthals - Alles is er
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kielzog, Hoogezand
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Veur Theater, Leidschendam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:15
Jacques Vermeire
Kursaal Oostende, Oostende
De Partizanen - Het leven an sich
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Fuad Hassen - Held
Markant Uden, Uden
Lebbis - De Bovengrens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Ploeg Ultimatum
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podium Hoge Woerd, De Meern
Nathalie Baartman - Breek
Pook, Oostknollendam
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Beuving - Rotatie
Schaffelaartheater, Barneveld
René van Meurs - Ik beloof niks
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg de Lawei, Drachten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Speelhuis, Helmond