Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Harderwijk
Harderwijk
Parktheater
Eindhoven
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Venray
Venray
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Capitole
Gent
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Boom Chicago
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Bourla
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
De Domijnen
Sittard
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Mythe
Goes
C.C. De Werft
Geel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
De Bogaard
Sint-Truiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
C.C. De Werft
Geel
Parktheater
Eindhoven
Het Nationale Theater
Den Haag
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Venray
Venray
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Warande
Turnhout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Singer Theater
Laren
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
woensdag 03 juni 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Wilminktheater, Enschede
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Parktheater, Eindhoven
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater De Omval, Diemen
Najib Amhali - Waar was ik?
Deventer Schouwburg, Deventer
Kommil Foo - Oogst
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 04 juni 2020
Rob Scheepers - Gulzig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Leidse Schouwburg, Leiden
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Redi Kapje - Redi Kapje
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Yentl en de Boer - Lacrimosa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 05 juni 2020
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pepijn Gunneweg
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
j.hemmink-kamp
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Grof geschud - Lijmen
De Harmonie, Leeuwarden
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Judeska in een nieuwe klucht - Het HUIS van ASPORAAT
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Oosterpoort, Groningen
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yentl en de Boer - Lacrimosa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 06 juni 2020
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Capitole, Gent
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
20:00
Marcel Hensema
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Naomi van der Linden en Jeannine la Rose
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Meervaart, Amsterdam
zondag 07 juni 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
Judeska in een nieuwe klucht Het HUIS van ASPORAAT
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Chris Redd
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 08 juni 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Beatrix Theater, Utrecht
Meindert Talma en Gasten - De Grote Meindert Talma Voetbalshow
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 09 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Bourla, Antwerpen
woensdag 10 juni 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 11 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Mythe, Goes
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Werft, Geel
Ali B - Koorts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Laureij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 12 juni 2020
Sanne Wallis de Vries - Kom
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Bogaard, Sint-Truiden
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Maartje & Kine - Piepschuim
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Werft, Geel
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Parktheater, Eindhoven
Redi Kapje - Redi Kapje
Het Nationale Theater , Den Haag
Ali B
Theater De Veste, Delft
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 13 juni 2020
Herman van Veen
Schouwburg Venray, Venray
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Sweet like a chocolate
DeLaMar, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Redi Kapje - Redi Kapje
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 14 juni 2020
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
dinsdag 16 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 17 juni 2020
Kommil Foo - Oogst
De Warande, Turnhout
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 18 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ronald Snijders (cabaretier)
Singer Theater, Laren
vrijdag 19 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kommil Foo - Oogst
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg