Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Musis
Arnhem
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
vrijdag 20 mei 2011
20:15
Ernesto en Marcellino
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Lebbis
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Hans Dorrestijn
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jandino Asporaat
Flint, Amersfoort
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
20:15
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zaterdag 21 mei 2011
20:00
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Veronique Sodano
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tineke Schouten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Herman van Veen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Maarten Ebbers
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Pieter Derks
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Colosseum Dokkum, Dokkum
zondag 22 mei 2011
20:00
Herman van Veen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
maandag 23 mei 2011
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rob Schneider
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jorgen Raymann
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 24 mei 2011
20:00
Roué Verveer
Theater De Omval, Diemen
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Afijn
Parktheater, Eindhoven
20:00
Hans Liberg
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Lebbis - Branding
De Maaspoort, Venlo
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 25 mei 2011
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Schudden
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Afijn
Parktheater, Eindhoven
20:00
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste Keer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten
Markant Uden, Uden
20:15
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Hans Liberg
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Comedytrain
Diligentia, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 26 mei 2011
20:00
Roué Verveer
Theater Schuurkerk, Maassluis
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jandino Asporaat
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Claudia de Breij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Afijn
Parktheater, Eindhoven
20:30
Comedynight @ P60 Cafe!
P60, Amstelveen
20:00
Paulien Cornelisse
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Musis, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - LOL inclusive
Markant Uden, Uden
20:00
Hans Liberg
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Op Sterk Water
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Cultura, Ede
vrijdag 27 mei 2011
20:00
Maarten Ebbers
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Claudia de Breij
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Daniël Arends
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Joep Onderdelinden - Nat
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Herman van Veen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Afijn
Parktheater, Eindhoven
20:00
Roué Verveer
MIDI Tilburg, Tilburg
Amsterdam Comedy Festival
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten
Junushoff Theater, Wageningen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zaterdag 28 mei 2011
20:00
Claudia de Breij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jandino Asporaat
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
André Manuel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman van Veen
Schouwburg de Lawei, Drachten