Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Ledeltheater
Oostburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Reggehof
Goor
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Spant!
Bussum
20:30
BREStheater
Brielle
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kattendans
Bergeijk
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Sneek
Sneek
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Martiniplaza
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
vrijdag 22 februari 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Verwachting, Ritthem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Hoftheater, Raalte
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lievekamp, Oss
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Bussel, Oosterhout
ANNE & LISA - Weltschmerz
Ledeltheater, Oostburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Veur Theater, Leidschendam
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yentl en de Boer - Magie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Erg Heel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij
Theater 't Speelhuis, Helmond
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Reggehof, Goor
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Voor wat het waard is
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultura, Ede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
Kiki Schippers - Waar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Omval, Diemen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Spant!, Bussum
20:30
Max van den Burg - Paasbest
BREStheater, Brielle
Johan Goossens - Vlam
Het Evertshuis, Bodegraven
Alex Ploeg Ultimatum
De Kattendans, Bergeijk
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Posttheater, Arnhem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
12:30
Lunchpauzeverhalen - Oek de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Meervaart, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Flint, Amersfoort
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Sounds Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 23 februari 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Zaantheater, Zaandam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Speeldoos, Vught
Jan Beuving - Rotatie
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Agnietenhof, Tiel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Sneek, Sneek
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Willem, Papendrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Dok6, Panningen
Kiki Schippers - Waar
Dok6, Panningen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Carrousel, Ommen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Koningshof, Maassluis
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rayen Panday - Fenomeen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Murth Mossel - Pauwer
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
Thomas Acda - Motel
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán
Theater 't Pand, Gorinchem
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Niet Schieten! - Tijd voor een trio
Theater Berkelland, Eibergen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
Yentl en de Boer - Magie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Omval, Diemen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Deventer Schouwburg, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kampanje, Den Helder
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Podium Mozaiek, Amsterdam