Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Musiater
Zevenaar
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Noorderkerk
Sneek
20:00
Scagon theater
Schagen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Zinin
Nijverdal
Bon theater
Medemblik
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Lanaken
Lanaken
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Mythe
Goes
De Eendracht
Gemert
Theater De Kik
Elst
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:15
Markant Uden
Uden
15:00
Koningshof
Maassluis
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Mezz
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Mythe
Goes
00:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
zaterdag 16 februari 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Musiater, Zevenaar
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Ludens, Voorburg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Emilio Guzman - Kom dan!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thomas Acda - Motel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Oldenhermanns - UNSEXED
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Noorderkerk, Sneek
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Scagon theater, Schagen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Kei, Reusel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
De Kunstgreep, Oostzaan
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Zinin, Nijverdal
Matroesjka - Brainwash
Bon theater, Medemblik
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agora Theater Lelystad, Lelystad
William Boeva - Reset
C.C. Lanaken, Lanaken
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Aan de Slinger, Houten
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Anne-Marie Jung - Ram
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Mythe, Goes
Jochen Otten - Troosten
De Eendracht, Gemert
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Kik, Elst
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Berkelland, Eibergen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meerpaal, Dronten
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
Arie & Silvester - Wie?!
Deventer Schouwburg, Deventer
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Kampanje, Den Helder
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Erg Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Spant!, Bussum
Freek de Jonge - De Suppoost
Chassé Theater, Breda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schaffelaartheater, Barneveld
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kasper van der Laan - Gewapend karton
De Nieuwe Kolk, Assen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Posttheater, Arnhem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Mozaiek, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
Meervaart, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Patrick Nederkoorn
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Berthold Gunster / Dion Vincken - Omdenken: Lastige Kinderen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 17 februari 2019
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut
Markant Uden, Uden
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Koningshof, Maassluis
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 18 februari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 19 februari 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek
Anne-Marie Jung - Ram
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Jan van Besouw, Goirle
Karin Bloemen - Souvenirs
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 20 februari 2019
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Het Klooster, Woerden
Rayen Panday - Fenomeen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Munttheater, Weert
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Junushoff Theater, Wageningen
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
Anne-Marie Jung - Ram
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Freek de Jonge - De Suppoost
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Patrick Laureij
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Thomas Acda - Motel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kiki Schippers - Waar
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Mythe, Goes
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem