Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Winsinghhof
Roden
C.C. Parnassos
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Podium 36
Leeuwarden
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Parktheater
Eindhoven
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Druten
Druten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Tuin
Leusden
C.C. De Klameare
Workum
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Cultuurcentrum GO
Leerdam
00:00
Toestanden op Podium
Bemmel
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Venray
Venray
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
S.C.C. De Enck
Oirschot
C.C. Deurne
Deurne
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Agora Theater Druten
Druten
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Mozaïek
Zuidlaren
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lievekamp
Oss
Chassé Theater
Breda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Sneek
Sneek
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Posttheater
Arnhem
vrijdag 05 oktober 2018
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Winsinghhof, Roden
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Emilio Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Ludens, Voorburg
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium 36, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 06 oktober 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Pand, Gorinchem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Parktheater, Eindhoven
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Fenomeen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Purper - Purper's Passie
De Reggehof, Goor
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Theater De Tuin, Leusden
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. De Klameare, Workum
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Toestanden op Podium, Bemmel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bouwkunde, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agnietenhof, Tiel
Emilio Guzman - Kom dan!
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Wilminktheater, Enschede
Bert Gabriels - Gelukzoeker
S.C.C. De Enck, Oirschot
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Deurne, Deurne
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Schattelijn, Geertruidenberg
Alex Ploeg Ultimatum
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Leidse Schouwburg, Leiden
zondag 07 oktober 2018
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Agora Theater Druten, Druten
15:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Matroesjka - Brainwash
Theater Mozaïek, Zuidlaren
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
maandag 08 oktober 2018
Yentl en de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater Floralis, Lisse
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 oktober 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
The Umbilical Brothers
DeLaMar, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Het Klooster, Woerden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jo Koy - Break the Mold Tour
Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
woensdag 10 oktober 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
The Umbilical Brothers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Chassé Theater, Breda
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Walhalla, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Sneek, Sneek
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Posthuis Theater, Heerenveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 11 oktober 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Posttheater, Arnhem